Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sağlık Bakanlığı Heyet Raporu Düzeltilsin

Barış
04 Mayıs 2023 18:05
31.111

Ben 2013 yılında ameliyat oldum. Beni ameliyat eden doktor'un verdiği çok narkozdan dolayı benim bir ayak damarım inceldiğinden dolayı bir ayağım felç oldu. Doktoruma gittim bana 3.4 aya toparlar dedi. 10 yıldır bu durumdayım. Gidip gelemiyorum çok destek alıyorum bastondan heyete ilk defa girdim ve kaç tane fizik raporunu götürmediğimden dolayı oradaki hiçbir doktor heyet için muamele etmediler.

Dinlemediler ben bir doktor yüzünden bu durumdayım. Van bölge hastanesinde heyete girdim 1 doktor muamele etmedi bir doktor ayağımı bacağımı açıp bakmadı. Benim şu an bir bacağım ince bir bacağım kalın ince olan bacağım de damar incelmiş felç geçirdim felç geçirmeme rağmen bana heyet raporu buanesiz sebepsiz ne hastalığım var onu bile bilmeden sonuç tahlil istemeden 17 puan vermişler beni bu hale getiren doktor doktor ben karaciğer hastasıyım benim bir böbrek hastasıyım ben ameliyata alındım. Böbrek için ameliyatımı 2013 yılda yapan doktor narkoz vermesi sonucunda bir bacağımı fazla hissetmiyorum yürüyemiyorum merdiven çıkamıyorum ayaklarım dengesini kaybediyor düşüyorum ayakta fazla duramıyorum muayene edilmedim bir doktor bakmadı.

Sonuç istemedi ne oldu ne ameliyatı geçirdin çık ben benim öğrencim var benim bakanım yok çocuklarım küçük benim bacağımın biri ölü biriyle değil fazla taşıyamıyorum heyetime giren doktorlardan şikayetçi hiç birine değer hakim helal değildir.

İçeride adamı olan yaptı. Ben gibileri de boyunu büktü ben eve doktorların gelip ayağımın fizik iğneli filim böbrek için emar filim her şeyi de kabul ediyorum. Gelip baksınlar engelim çıkmasa o zaman ben susar köşeme çekilirim karaciğer akciğer ve böbrek hastasıyım doktor'un hatasıyla da şu an bir bacak felç liyim damar incelmesi m'den ben size soruyorum sağlık bakanım bir anne olarak ben bu mu hak ediyorum.

Raporlarımı çıkarın muayene edilsin o zaman dediklerim yerini bulmasa haklı çıkmasam sizden özür dileyeceğim ama hakkım yenildi sizden Allah muhamet aşkına müslüman olarak elinizi vicdanınıza koyup sesimi duyun diyorum siz devlet büyüklerinden yardım istiyorum. Bu konu hakkında.

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Sağlık Bakanlığı Doktor Şikayetleri

Sağlık Bakanlığı Hastane Sürecinde Yaşanan Sorunlar

Mehmet
15 Temmuz 20:36
151

Sağlık Bakanlığı Randevu Onayı Ve İlaç Yenileme Sorunu

Ramazan
10 Temmuz 11:26
201

Sağlık Bakanlığı Kars Harakani Devlet

Büşra
07 Temmuz 23:27
69

Sağlık Bakanlığı Bursa'da Sağlık Hizmetleri Üzerine Şikayet

Basil
02 Temmuz 20:09
47
Sağlık Bakanlığı Bursa'da Sağlık Hizmetleri Üzerine Şikayet
Tüm Sağlık Bakanlığı Doktor Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz
Sağlık Bakanlığı Kategorileri