17 Nisan
Yorum Yap
#11855381

MHRS Randevu Eziyeti!

Size bu gece vaktinde, günlerce bu saatlere kadar beklediğim gibi MHRS'den ya sunucuda beklenmedik bir hata oluştu ya da bağlantıda süre sınırı aşıldı gibi bağlanamama yahut tesadüfen bağlansak dahi ya randevu yok veya uygun randevu bulunamadı alternatiflere yönelin gibi hep aynı mesajları alıyoruz. Böyle kullanılmaktan yoksun, kapasitesiz bir sistemle milleti mağdur edip sinirlerini yıpratmaya hakkınız yok. Sistemi tasarlayan programlayan yeteneksizler de, düşünüp iş yaptığını zanneden sivri zekalılar da siz de bunun ilgili amirinden, bakanına ve devletin en üst yönetenleri de hepiniz utanç duymalısınız. Aylar öncesinden bu yana hastalara eziyet çektiriyorsunuz.
Eski bir cemaat ileri geleni tanıdığım ekabir kişiyi ağzı iyi laf yapıyor diye birilerinin tanıdık torpiliyle bakan tayin etmek marifet değil. Yeterliliğe bakılmadan adamı en alttan en tepeye milleti bile ayrıştırıp emrivaki tayin etmek abesle iştigaldir. İşi çözemeyecek insanların koltuk doldursun diye alınması ayıptır, günahtır.
Tabi bu durum sizden yukarıya yine gitmeyecek.
Birileri Ceylan derisi koltukta otururken milleti mi düşünecek. Nerede adam gibi adamlar. Yazıklar olsun işi bilmeyen ve millete faydası olmayan lafbazlara.
Çözün bu işi ya da en üstünüze kadar topunuz bırakın. Gidin.
İhaleleri iş yapacak milletin derdini dinleyip çözecekler alsın. Hamili kart yakınımdır 96 yıllık ülkemizde bu kadar hiç kötü boyutlara çıkmamıştı.
Tabi cidden ilgilenen hizmet adamları bunları çözer.
Sanmıyorum kendimiz yazıp kendimiz çözemediğiniz için başka yollar bulacağız anlaşılan.
İşimiz çözülmeden de hiçbiriniz milletin sevgi saygısını nail olamazsınız.
Şehir hastanelerinden dünya vazgeçiyor. Dünya sağlıkta millete ücretsiz hizmeti yaygınlaştırırken biz sağlık kuruluşu ve sağlıkçıların firmalarıyla seçtiklerinize para ödemeye niye mecbur olalım. Tabi gidemesek de şehir hastanelerine yine asil millete sormadan vekil olanlar bilinçsizce hasta garantisi vererek, tabi birilerine her türlü kıyakla milletten para almaktan asla geri durmazlar. Dünyadan sonra!
Biz emekliler dahi % 10 yalan ödeme beyanınıza karşı ortalama reçeteydi yok ilave ilaçtı derken % 30 - 40 ödeme yapıyoruz. Ayıptır günahtır millete.
Ümidimizin başka baharlara kalmadan çözümü gelecek mi? Allah'a kaldık galiba.

Kamil Kamil 1.133 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler