Sağlık Bakanlığı İki Kat Ücretle Lens!

Rabia Y. |

Özel Ada Hastanesinde göz muayenesi oldum . Kontakt lens numaramı öğrenip reçete yazdıracaktım. Deneme lensi takalım denildi, takıldı.sonra göz yapım uygun bulununca siparişinizi verelim dediler.Bende daha önce hiç bir tecrübeye sahip olmadığım için hastaneye güvendim.100 lira lens ücreti ödedim.

6 aylık denildi fakat tek kutu (3 çift var içinde) verdiler. + Solüsyon parası 11.50 lira ödedim. Kullanan arkadaşım aynı lensi güvenilir siteden 50-55 liraya sipariş edilebileceğini söyledi. Araştırdım ve gerçekten çoğu sitede fiyatlar 45 ile 55 arası. Bu durumu eleştiren dilekçe yazdım hastaneye verdim ,fakat hala geri dönüt alamadım. Bu konuda hakem heyetine kadar gidip hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Fiyat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Rabia Y.
    28 Haziran
    09:43

    Giresun Özel Ada Hastanesinde göz muayenesi oldum . Kontakt lens numaramı öğrenip reçete yazdıracaktım. Deneme lensi takalım denildi, takıldı.sonra göz yapım uygun bulununca siparişinizi verelim dediler.Bende daha önce hiç bir tecrübeye sahip olmadığım için hastaneye güvendim.100 lira lens ücreti ödedim. 6 aylık denildi fakat tek kutu (3 çift var içinde) verdiler. + Solüsyon parası 11.50 lira ödedim. Kullanan arkadaşım aynı lensi güvenilir siteden 50-55 liraya sipariş edilebileceğini söyledi.Araştırdım ve gerçekten çoğu sitede fiyatlar 45 ile 55 arası. Bu durumu eleştiren dilekçe yazdım hastaneye verdim ,fakat hala geri dönüt alamadım. Bu konuda hakem heyetine kadar gidip hakkımı arayacağım