03 Temmuz 2013

Sağlık Bakanlığı Çocuğun Emarını Çekemediler!

Hastanede emar için giriş yaptım . Benden 86 TL emar kan tahlili ve-eko para aldılar. Ancak çocuğum 4 yasında olduğundan uyuması lazım dediler. Bende yaklaşık 1 saatte çocuğu uyuttum ancak emarda uyandı. Daha sonra çocuk doktoru ilaç yazdı uyutmak için .Bunuda eczaneden kendim aldım ,ancak yine çekemediler yine uyandı .

Tabi bu tahliller için sabah 10'dan akşam 19 oldu . Bende görevliye emarı iptal edebilir miyim dedim oda tabi dedi iptal etmek için vezneye gittiğimde bana yarın gelmemi giriş yaptığım poliklinik veznesinden yapmamı söylediler . Akşama kadar hastaneye 140 TL ödedim ancak tedavimde yarım kaldı paramı da alamadım. Orası banka değil sağlık kuruluşu ayrıca has. 100 km uzaktan geldim.

Ramazan 88 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan09 Temmuz 2013

    hastaneye insan niye gider daha iyi hizmet almak için.sanki hastaneye gitmeye mecburuz.artı sadece tek düşünceleri acaba her hastadan nasıl yaparda biraz fazla para alırız...sıfırrrrrrrrrrr.

  • Ramazan04 Temmuz 2013

    şikayet ettiğim hastane VAN ÖZEL İSTANBUL HASTANESİ BU ÇIKMAMIŞ,ben bu hastaneye ercişten geldim.parayı tahsil ederken alıyorlar hoş geldin ondan sonra emar için gittiğimde saat gece 11 de çekebiliriz dediler.yalvar yakar saat 14 :00 da gel dediler.14:00 gel diyen görevlinin mimiklerini görseniz sanki bana dünyayı bağışlamış.artı çocuğu uyutmak benım işim mi bu çocuk emar sesinden uyanacağını doktor bılmıyo mu?çocuk bölümüne giriş yaptım 20 tl verdim normal, eko sonucunu kardiyolojıye göstermek için ayrı bır giriş tekrar 20 tl inanın hastanedeki hastaların derdı umurlarında değil sadece nekadar daha fazla para koparırım onun peşindeler. en son artık pes ettim paramı alan hastane geri iade de etmedi bana yarın gel diyor ben oraya gelmek için alacağım paranın fazlasını zaten harcayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön