Şafak Hastanesi 7 Günlük Bebeğimi Muayene Etmeden Gönderdiler Bizi...

Muhammet Selim Ç. |

28.12.15 gününde malum hastanede 800 TL ücretle doğum gerçekleşti. 5 günlük ücretsiz kontrol süresi verdiler. Ben hastaneye 04.01.16 tarihinde başvurdum. 7 gün geçmişti. Fakat yarım gün 1 Ocak tatili sonrasında 1 gün resmi tatil 2 gün hafta sonu ve 1 gün kar tatili gerçekleşti. Toplam 4.5 gün tatil ve yarım gün iş günü geçmesine rağmen 7 günlük bebeğimi kontrol etmediler. Ekstra 133 TL muayene ücreti istediler. Biz de bu ücreti veremeyeceğimizi bildirip hastaneden ayrılmak zorunda kaldık.

Etiketler :

Muayene Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Selim Ç.
  12 Ocak
  13:16

  Külliyen yalan benim tarafıma sonradan ücretsiz muayene yazılmamıştır. Sahtekar dolandırıcı olduğunuz kadar iftiracısınız da. Bana tanınan 5 gün süreden 2 iş günü geçti ve bana sevde isminde bir doktordan muayene olabileceğim söylendi. Bu doktorun ne kar tatilinde ne yılbaşı tatilinde ne de araya giren hafta sonunda orada olduğunu kanıtlayın iftiralarınızı dahi kabul edeceğimi bildiriyorum.

 • 11 Ocak
  12:34

  Hastamıza verilen randevu tarihinde hastanemizde yeni yıl ve kar tatili nedeniyle herhangi bir doktor eksikliği bulunmamakta olup hastamıza verilen randevuya gelmediği, geldiği tarihte ise doktorun randevuların dolu olması nedeniyle muayeneye alınamadığı,hastamıza daha sonra ücretsiz muayene yazılmasına rağmen hastanın bu
  teklifi kabul etmediği tespit edilmiştir.
  Bilginize.