13 Mayıs 2019
#11966658

SadeceOn Satıcısı Paramı Aldı!

İstediğim sipariş 10 Mayıs günü yapılıp 11 Mayıs günü dijitalden kaldırılıyor. Düzgün bir dille parama karşılık aynı hizmeti talep ettiğimde satıcınızın cevabı bu: " 1500 TL değerinde hesaplar senin reklam yüzünden kapanıyor, gelip para iadesi istiyorsun. Başlık önceden mimlenmiş gelip bile bile reklam veriyorsun sonra utanmadan paramı geri ver diyorsun. Verdiğin 250 lira paradan 125 lirasını SadeceOn komisyon aldı geriye 125 lira bize kalıyor senin bize 1 375 lira borcun var. "


Gerçekten şahane bir cevap. İşin oluru yoksa paramı neden alıyorsun? Veya parayı alıp iş olmayınca neden bir alternatif üretmiyorsunuz. Para bu kadar mı kolay kazanılıyor? Bu cevabı sizi dövercesine verecek satıcıları olan bir sitedir burası. Yazmazlarsada kendi ayıplarıdır. Satıcılarının komisyon oranlarını tüketiciye sunduğu bir firmadan ne beklenir ki?

Özgün Özgün 967 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özgün'nin Teşekkür Mesajı14 Mayıs 2019

    Marka benimle gecenin geç saati de olsa özel olarak ilgilendi ve bu gereksiz insanı sitesinden atarak bana koşulsuz para iadesi yaptı. Bunları geçiyorum. Yaşadığımız şu kötü günlerde benden özür diledi. Çok büyük erdem bence

Ziyaretçi Yorumları