SadeceOn Hazır Paket Özgün Yazılım Diye Satıldı

İbrahim İbrahim24 Haziran 18:39

Sadeceon'dan bir çok hizmet aldım pek çoğundan memnunum. Ama mediapro isimli hizmet veren den bir ilan sitesi yazılımı istedim dünya para verdim. Adamlar özgün tasarım diye dış ülkeden 120 dolara hazır paketi alıp bana sattılar. Tamam buna da razıyım ama, arıza veriyor yazıyorum dönmüyorlar, geç yazıyorlar, bazen hasta oluyorlar bazen yazılım ini bıraktık diyorlar, site hızlı olacaktı olmadı, sitede güncelleme anlık yapılacaktı yapılmıyor. Her şey parayı alana kadarmış, SadeceOn ya paramı versin ya da şu site vaat ettikleri seviyeye derhal ulaşsın emeklerim günlerim boşa akıp gidiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İbrahim 01 Ağustos 14:26

Durumu kabul ettim, çözüme ulaşmayacak maalesef, bu şikayeti okuyanlara tavsiyem sadeceon da 100 lirayı geçen bir hizmet almayın üzülürsünüz,

profile-icon İbrahim 01 Temmuz 01:25

İlgili resimler tek tek incelendiğinde, önce ödeme sisteminin ücretsiz yapılacağı, sonra ücret talep edildiği, Sitenin jet hızında çalışacağı ama uygulanmadığı, Sitedeki İngilizce karakterlerinin sebebinin hep yurt dışına çalıştıkları yalanı, halbuki aslının hazır taslak bir site olduğu, Mesajlara zamanında cevap vermemelerinin çeşitli bahaneleri, ve daha pek çok yalana şahitlik etmiş olacaksınız

profile-icon İbrahim 30 Haziran 22:44

Bahsettiğim media Pro nihayet bana dönüş yaptı, sorunları çözmek yerine genel itibariyle söyledikleri şu, bizi niye şikayet ediyorsunuz? Çözüm yok. Hesap soruyorlar sanırım.

profile-icon İbrahim 29 Haziran 23:54

Konu hakkında anladığım kadarıyla kimsenin kılını kıpırdattığı yok. Sadeceon da ilgilenmeyi bıraktı anladığım kadarıyla. Resmi yollardan hakkımızı aramaya devam.

profile-icon İbrahim 27 Haziran 21:38

Bana hizmet veren ve asıl şikayetçi olduğum sadeceon satıcısı benimle iletişime geçmemesine rağmen benimle iletişime geçtiğini ve sorunun çözüldüğünü aktarmıştır ancak media Pro benimle iletişime geçmedi ve sorun çözülmedi. Media Pro sadece on'a yalan söylemektedir.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler