Sadeceon Haksız Yere Hesabım Banlandı!

Mehmet Mehmet09 Temmuz 14:32

Sadeceon sitesinde yer alan tüm müşterilerimle sadece site üzerinden işlem yapıyordum. Sitede gönderilen mesajlar geç müşterilere ulaştığı için bazı durumlarda site dışında yazmak durumunda kalıyorum fakat kesinlikle güven açısından da SadeceOn dışında işlem yapmıyorum. K. S. Adlı müşterime fazladan hizmet veremediğim için beni şikayet etmiş ve hesabımı banlatmıştır

SadeceOn sitesi hiçbir şekilde site dışında satış yaptığıma dair kanıt olmadan bilgi vermeden hesabımı banlamıştır. Haksız yere hesabım kapandığı gibi ekmeğimle oynadılar. Son yaptığım hizmetin ödemesini de alamadığım gibi paramın üstüne konan ve haksız yere hesabımı engelleyen SadeceOn sitesini şikayet ediyorum. 

Konuya eğer site dışında yaptığım ödeme ile ilgili çalışma var ise SadeceOn sitesi kanıt eklesin. Bende şikayeti kaldıracağım. Aksi halde bu haksız banlanmanın sonucunu hukuki olarak da taşıyacağımı bildirmek isterim. Binlerce lira satış yaptığım hesabım bir hiç uğruna banlanmış olacak.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 10 Temmuz 15:15

Kanıt olarak resim gönderin. Yazı değil. Çünkü o kişiye ekstra hizmeti ücretsiz vermediğim için sinirlenip kitabıma aileme dinime küfür etti. Bunun gibi rakiplerim çok ve bu tür ucuz numaraları yapan karaktersiz insan çok. Sanki sizinle ilk iş yapışım, binlerce lira kazanıp tek kalemde haksız yere silmek, hiç profesyonelce değildi.

SadeceOn Logo SadeceOn 10 Temmuz 10:18

Merhaba, Site dışında iletişime geçtiğiniz kullanıcıdan tarafımıza ulaşan şikayet sonrası gereken incelemeler yapılarak, kuralları ihlal eden profillere uygulandığı üzere üyelik kapatılmıştır. Daha önceki satışlarınıza ait kazancınızın otomatik olarak iletileceği bilgisi maille bildirilmiştir. Saygılarımızla. Sadeceon.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler