05 Kasım 2016

Sadakataşı Derneği Kurban Videosu Hala Elimize Gelmedi...

Daha önce kurban videosunu istemiştim. Aradan bir ay geçti mesaj gönderdim. Aradım ''video ayrıştırması yapıyoruz'' dedi ve bunun üstünden de bir ay geçti ama hala video yok ortada. Bu kurum çok sorunlu güvenmiyorum! Ya sözünde duracaksın ya da ben bu işi yapamıyorum diyeceksin. Eğer zerre kuruş kul hakkına giriyorsanız 2 cihanda elim yakanızda..

Hüseyin 648 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin26 Ağustos 2017

    Geçen aramışlar yok şurada kesiyoruz yok burada kesiyoruz. Yardım edin diye ayıp ya. Hatalarını söyledim hala diretiyor özür dileyeceğine bu nedir ya. Defalarca aradım vidyo ayrıştırması yapıyoruz dediniz. Sonra vidyo yerine resim. Resimde de ne isim var ne cisim. Hem inek hem koyun resmi var. Ve de şimdi de vidyo çekmek yasak diyorsun savaş var diyorsun gittikçe batıyorsun. Abhazya da savaş mı var. Abhazya da kesilmiş güya... Daha da hiç birinize güvenmiyorum... .

  • Hüseyin04 Ocak 2017

    Resim gönderdi zorla ama videoda hem inek var hem koyun ben koyun için zaten kurban kestirdim. Ama bu derneğe de diğerlerinede güvenmeyin hepsi aynı hepsi dolandırıcı kendi elinizle kesin en güzeli bu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön