07 Nisan 2017

Sada Hastanesi Saygısız, İlgisiz Davranışlar!

Geçirmiş olduğum ameliyat sonrası spinal anestezi yan etkisi olan boyun ve bas ağrısı mide bulantısı ve gaz sancısı çekmekteydim. İzmir Menemen Sada Hastanesi'ne saat 18:00 civarı acilden giriş yaptım. Ağrılarım dayanılmaz derecede artınca herhangi bir komplikasyon mu gelişti diye düşündüm fakat Sada Hastanesi muayene etme tenezzülünde bile bulunmadı,sadece ağrı kesici iğne yaptılar ve çıkın dediler üzerine 30 TL muayene ücreti aldılar. İnsan sağlığını hiçe sayan saygısız insanlar.

İsmail 18.862 Okunma

Cevaplar

  • İsmail10 Nisan 2017

    Doktorunuzun saygısız ve ilgisiz tavrından şikayetçi olduğumu dile getiriyorum. Hastaneniz mezbane gibi olmuş hasta kıvranırken doktor ben yemeğe gidiyorum tarzında laçkalaşabiliyor.

  • Sada Hastanesi Temsilcisi10 Nisan 2017

    İ.Mergen Bey merhaba, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili olarak yönetimimizce detaylı olarak inceleme yapılmıştır. Yapılan inceleme de,iletmiş olduğunuz saatte Hastanemize başvurduğunuz ve Doktorumuz tarafından muayene edildiğiniz tespit edilmiştir.Ancak ilettiğiniz gibi farklı bir sağlık kuruluşun da geçirmiş olduğunuz ameliyat için Hastanemiz de sadece gerekli görüldüğü takdirde acil müdahale yapılabilmektedir.Detaylı tarama ve tetkikleriniz için muayene sonrasın da mutlaka Operasyonu geçirdiğiniz sağlık kuruluşuna yönlendirilebilirsiniz. Teşekkür eder, Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön