02 Eylül 2013 #1983349

Sachane.com'un Uzmanlığı Yetersiz!

Acil saç rengimi açmam gerekiyordu , kendi işimi kendim halledeyim dedim. Tavsiye için mail yollayıp yardım istedim. "çok tecrübeliyiz " dedi B** K** isimli "uzman" olduğunu iddia eden şahıs. 85 TL' lik ürün listesi çıkardı aldım. Verdikleri ölçüleri 1' e 1 kullandım. Sonuç kendi saçımdan koyu oldu.Maille durumu ilettim, 2 günde zor döndüler (o da benim ısrarımla) önce bana dedi ki B** K** ; "11. 1 çok yoğun renktir. Onu çok koydurdu ki az olmalıydı, saçınızı sık sık yıkayın akar" Sonra ben 3 gram bilgimle "11. 1 çok açık bir renktir. Nasıl yoğunluğu o vermiş olabilir ki" deyince eveledi geveledi "7. 11 çok geldi o zaman" tarzı bir cevap verdi. Uzmanlıkları yetersiz.

Tandoğan 3.659 Okunma

Cevaplar

  • Tandoğan27 Ağustos 2015

    Yalan söylüyorlar! "Şikayette bulunan müşterimiz, renk tavsiyesi istediğinde de kendisini görmediğimiz ve önerilen ürünlerin tam olarak istediği sonuca ulaşmasını sağlamayabileceği tekrar tekrar belirtilmiştir... " demişler. Bu ifade kesinlikle yalandır. Hatta benimle sıkı bir iletişim kuran bayan kim ise, ona saç rengimi görmesi için resimlerimi gönderdiğim zaman "erkek olduğumu" gördüğünde iletişimi kesmiş ve kısa cümleler ile olayı geçiştirmeye çalışmıştır. Tahmin ediyorum ki kendisi muhafazakar bir bayan ve bir erkek müşteri ile dialoga girmekten kaçınıyor! Bu tutumu özellikle dikkatimi çekmişti! Kısacası tamamen amatör bir firma!

  • Sachane.com Temsilcisi05 Eylül 2013

    'Sachane.com olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Ancak saç boyası, kişinin saçındaki işlem görme durumuna, saç yapısına ve uygulayıcıya göre farklılık göstermektedir. Aynı işlem, aynı renk saçta farklı sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden saç boyası ile ilgili en doğru tavsiye müşteriyi görerek yapılmalıdır. Biz de renk ve uygulama tavsiyesinde bulunmadan önce bu durumu tüm müşterilerimize önemle belirtmekteyiz. Şikayette bulunan müşterimiz, renk tavsiyesi istediğinde de kendisini görmediğimiz ve önerilen ürünlerin tam olarak istediği sonuca ulaşmasını sağlamayabileceği tekrar tekrar belirtilmiştir. Uygulama sonrasında saç renginin istediğinden koyu olduğunu belirtmesi üzerine ise bu duruma sebep olacak etmenler müşterimize aktarılmıştır. Saçlarının daha fazla işlemle yıpranmaması için de yıkama tekniğiyle saç renginin açılabileceği söylenmiştir. Bu, boya uygulamalarında sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Müşterimiz istediği sonuca ulaşamadığı için biz de üzgünüz. Ancak boya konusunda yeterli bilgisi olmayan müşterilerimize, uygulamayı profesyonel bir kuaförde yaptırmaları öncelikli tavsiyemizdir.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön