06 Eylül 2013

Sabah Gazetesi'nin Promosyon Ürününü Alamıyorum!

Sabah Gazetesinin verdiği robotto tekrar kampanyasına katılarak tam 50 kupon biriktirdik. Yani 50 Adet Sabah Gazetesi aldık. Kuponların altında ürünü alabilmek en fazla 5 adet kupon eksiğiniz olabilir ibaresine aldanarak (yedek dahil veya dahil değil şeklinde ifade bulunmamakla birlikte yedek kupon da adı üzerinde kupondur) gazete satın almaya devam ettik.

Robotto'yu teslim almak için gittiğimiz Yaysat bayii ama siz iki tane yedek kuponu da almışsınız ona rağmen 5 eksiğiniz var 5 gazete alsanız da ürünü veremeyiz gibi bir ifade kullandı. Biz 50 gazeteyi sırf Sabah Gazetesi tiraj yapsın para kazansın diye almadık ama bundan sonra Sabah Gazetesi almam.

Pinar 190 Okunma

Cevaplar

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi22 Ekim 2013

  Merhaba, Eksiğinizi tamamladıktan sonra Almak istediğiniz bayiye giderek ürünlerinizi alabilirsiniz.

 • Pinar09 Eylül 2013

  Sabah Gazetesi'nden 55 kupon biriktirecegime robottoyu oyuncakcidan 100 liraya satın alsam bile daha mantıklıymış

 • Pinar09 Eylül 2013

  Siz kuponların altinda 5 eksik yazmissiniz bizim de eksiğimiz 5 tane. Hata sizde olmasin sonuçta bizden 50 gazete parası almış oldunuz. Manisa'dan istanbula mi gelmek lazim hakkimizi alabilmemiz için

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi09 Eylül 2013

  Merhaba, Ürününüzü eksikleriniz fazla olduğu için alamamışsınızdır. bu da bayinin elinde olan bir durum değildir. Bayii uygulaması gereken prosedürü uygulamıştır. eksiklerinizi tam olarak tamamladıysanız. Üsküdar yada Bahçelievler pilot bayisine giderek kuponlarınızla ürün talep edeceksiniz. Ve kuponlarınız merkeze ulaştıktan sonra adınıza bayiye ürün gönderimi yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön