20 Mart 2013

Sabah Gazetesi İstenilenden Fazla Gazete Gönderildi!

Sabah gazetesi ile abone temsilciliği için öncelikle bir sözleşme yaptım. Arkasından hiç bir hizmet almadan 5. 000 liralık teminat senedi verdim. Gazete teslimatlarını bana düzgün yapmadılar. Abonem kadar gazete göndermediler fazla gazete gönderimi sağladılar. Fazla gelen gazeteyi yetkililere söylememe rağmen fazla gelen gazetelerin benden düşüleceğini söylediler fakat düşmediler. İşini düzgün yapmayan yetkililer yüzünden zarar ettim ve senedimi haksız yere hacize verdiler. Ne fatura gönderdiler nede irsaliye. Yani rast gele beni borçlandırarak hacize verdiler.

Cumaali 188 Okunma

Cevaplar

 • Cumaali12 Haziran 2013

  SORUNUMU CÖZDÜGÜNÜZÜ SÖYLÜYORSUNUZ AMA SORUNUM CÖZÜLMEDİ.PARANIZI ÖDEMEME RAGMEN ÜZERİMDEKİ HACİZİ VE BANKALARA KOYDUGUNUZ BLOKELERİ KALDIRMADINIZ.SABAH GAZETESİ NE BÜYÜK GAZETEYMİŞ.BENİ MAGDUR ETTİNİZ VE HALA SORUNUNUZU CÖZDÜGÜNÜZÜ SÖYLÜYORSUNUZ YAPMAYIN BUNU.PARANIZI ÖDEDİGİM HALDE ÖMER BEY ÜSTE MAİL ATMA YOKSA İŞİNİ HALLETMEM DİYE TEHDİT EDİYOR.NE BÜYÜK GAZETEYMİŞSSİN BE SABAH.

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi12 Haziran 2013

  Merhaba, Ödemeyle ilgili sıkıntı giderilmiş, sorun çözülmüştür.

 • Cumaali28 Mart 2013

  NEDEN SABAH GAZETESİNDEN ARAYIP SORAN YOK MERAK EDİYORUM.NEDEN KİMSE BU KONUYLA İLGİLENMİYOR GERCEKTEN SABAH GAZETESİNİN BU KONULARA DUYARSIZ KALMASI ENDİŞE VERİCİ COCUKLLARIMIN NAFAKASINI SİZE ÖDÜYORUM NEDEN BU KONUYLA İLGİLENMİYORSUNUZ.COCUKLARIMIN RIZGINI YEMEK HOŞUNUZAMI GİDİYOR NEDEN RADİKAL DEGİLSİNİZ.KOSKOCA SABAH GAZETSİ COCUKLARIMIN RIZGINA GÖZ DİKTİ YA HELAL OLSUN SİZE.

 • Cumaali26 Mart 2013

  PSKOLOJİK SORUNLARIM BAŞLADI ALLAH RISAZI İÇİN İNCELEYİN NEDEN İNCELEMEKTEN KAÇINIYORSUNUZ YETKİLİLERİNİZİN HATALARINI NEDEN BİZE YIKIYORSUNUZ.SİZE HİZMET ETTİYSEK SİZİN İÇİN ÇALIŞTIYSAK HATAMI YAPTIK.SİZ SENEDİMİ HACİZE VERDİNİZ BEN BU İŞTEN 5.000 BİNLİRA ZARAR ETTİM BEDAVA SİZE ÇALIŞTIM.14.852 LİRADA HACİZE VERDİNİZ.AİLE İÇİ HUZURSUZLUKLARIM BAŞLADI.GAZETENİN YETKİLİLERİNİN BENİ NASIL MAGDUR ETTİGİNİ YAZMADIGIM YETKİLİNİZ KALMADI NEDEN KİMSE İLGİLENMİYOR.

 • Cumaali25 Mart 2013

  MAİL ADRESİM [email protected] orda bi hata yapmışım

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi25 Mart 2013

  İletişim bilgileriniz aşağıdaki gibidir değilmi. Kullanıcı Bilgileri [email protected] CUMAALİ TERKAN Ev Tel : Cep Tel : 0 (545) 862 86 09 İş Tel : Şehir : KAHRAMANMARAŞ

 • Cumaali21 Mart 2013

  SABAH TÜRKİYE CAPINDA OBONELERİNİ HACİZE VEREREK MAGDUR ETMEKTEDİR..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön