Sabah Gazetesi Promosyon Ürününü Alamadım!

Mehmet B. |

Sabah gazetesinin yapmış olduğu kampanya doğrultusunda eğitim robotu kuponları biriktirmeye başladım. Herhalde kampanyaya yoğun ilgi vardı ki bazı günler hiç gazete bulamadım. Bulamadığım için bazı günler 3 yada 4 gazete alarak kuponları tamamladım. Şuan 46 tam 9 ise fazladan aldığım kuponlar var. Ürünü almaya gittiğimde sıralı değil diye ürünü alamayacağımı söylediler. Elimde toplam 56 tane kupon var ve hepside Sabah gazetesi. Ben bu gazeteyi alarak boşuna para vermişim. Param ziyan oldu. Hadi parayı geçtik yiğenim için verdiğim sözümde yerine gelmemiş oldu ve yeğenim çok üzüldü robota. Bir daha Sabah Gazetesi almayacağım. 56 kuponum heba oldu gitti.

Etiketler :

Kupon Promosyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  23 Nisan
  16:57

  sayın yetkili benim zaten kaydım var.kayıt yaptırmadan kampanyalarınıza katılmıyorum.bir daha sabah gazetesi almaya tövbe ettim.telefonuma bazen msj geliyor katılım için artık sabah gazetesi benim için bitmiştir.çevrem içinde bitmiştir.bugün bayinize gittim yine vermediler.halbuki bir sürü robot var içeride.beni ve yiğenimi böylesine üzdünüz bir robot için.sizin için çok kıymetli olmamalıydı

 • 19 Mart
  11:30

  Merhaba,

  Eksik olan kuponlar sıralı gün olarak kabul edilmektedir. Eksik hakkı da toplamda 5 adet olmaktadır.

  Aynı güne ait olan birden fazla kupon kabul edilmemektedir. O yüzden bayii doğru bir yönlendirme yapmıştır.

  Ürün dağıtımı sona erdikten 1 ay sonra tekrardan hatırlatırsanız ürün temini yapılabilinirse size yardımcı olmaya çalışacağız.