22 Mart 2013

Sabah Gazetesi Promosyon Ürününü 3 Aydır Alamadım!

Sabah gazetesinin masal anlatan ayıcık kuponlarını yaklaşık 3 ay önce ören gazete bayine verdim fakat sonrası yok Manisa Turgutlu dağıtım yapan ana bayiye sorduğumda gönderdiğini ören gazete satışı yapan markete sorduğumda gelmediğini sürekli birbirlerini atar durumdalar en son S*** hanım diye birisiyle görüştüm yaklaşık 3 hafta önce yine görüştüm bu sırada B*** bey herhalde sahibi yada yetkili biri göndereceğini söyledi fakat halen daha ürün yok ürün yok ise kuponlar nerede böyle ilgisizlik bilemiyorum artık.

Sadık 273 Okunma

Cevaplar

 • Sadık 01 Nisan 2013

  özür dilerim ama halen bayi yada sabah gazetesinin yetkilisinden bir haber bir telefon gelmedi, tınlamıyorlar herhalde

 • Sadık 26 Mart 2013

  İZMİR Kemalpaşa ören marketin işletmecisi ihsan barut'a kuponların teslimi yapılarak Turgutlu BAYİSİNE verilmek üzere iletildi daha sonra kuponlar MANİSA TURGUTLU Sabah gazetesinin bayisine gönderildi, ayrıca kuponların alındığına dair teyit aldım burada sorun yok zaten turgutlu bayisi araça verilerek gönderildiğini ören gazete satışı yapan ihsan a sorulduğunda kendilerine gelmediğini o gün için iki adet başka bir ürün geldiğini söylemekte yani kısaca ürün yok MANİSA/TURGUTLU BAYİSİ ne kuponlar verildi.

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi26 Mart 2013

  Kuponlarınızın teslim edildiği ve siizn kuponlarınızı teslim etmesi için vermiş olduğunuz bayinin de ad bilgisini öğrenebilir miyim. Teşekkürler

 • Sabah Gazetesi Temsilcisi25 Mart 2013

  Merhaba, Hangi bayiye kayıt yaptırdığınız ve size ulaşabileceğimiz telefon numarası alabilir miyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön