17 Nisan 2013

Saatturk.com İade Almadılar!

8 ay kadar önce bu sayfadan peşin Casio marka "derinlik ölçer" bi saat aldım. Firmadan tel açarak " beyefendi elimizde kalmadı, ama aynı özelliklere sahip şu saatimiz var" diyerek ikna etti. Saat derinlik ölçmüyordu zira yükseklik ölçen dağcı saati yollamışlar. Durumu belirterek saati yolladım. Arızaya yollamışlar, arızası yok diye alay eder gibi geri gönderdiler.

Vazgeçmeyince yetkili birisi " istediğiniz özellikleri karşılamıyorsa iade alırız" diye mail attı. Ameliyat, cenazeler, şehir ve is değişikliklerim oldu. Dün yollayabildim saati. Daha önce belirtmedikleri halde " 6 ay geçti iade alamayız" cevabı geldi. Diğer şikayetlere de bakınca boşa uğraştığımı anladım. Zengin oldular şimdi!

Cumhur 763 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur 24 Nisan 2013

    7 gün içinde iade etmem gerektiğini söyleseydiniz 7 gün içinde yollardım. Yerine göre esnaf ağzı ile yerine göre yasalara dayanarak bu süreci böyle geçirdiniz. Tedarikçi firmamı bana derinlik ölçen saat yerine dağcı saati gönderdi? Alakası ne? Ha oraya şikayetimi iletmişsiniz ha diyanet işlerine. Ben kendimi enayi yerine koydurmayacağım, hakkımı arayacağım.Keşke alışverişten önce hakkınızdaki şikayetleri görebilseydim.

  • Saatturk.com Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimiz, bize Casio marka saati ile ilgili şikayetlerini belirttiğinde , müşteri memnuniyeti adına , ürün isteklerinizi karşılamadıysa, iade alabileceğimizi kendisine belirttik. Fakat müşterimiz bu konuşmadan 6 ay sonra bize mail atarak ürünü kargoya verdiğini ve iade etmek istediğini belirtmiştir. Bizde kendisine satışından sonra 6 ay geçmiş ve kullanılmış bir ürünü , tedarikçi firmaya iade edemeyeceğimizi bu nedenle , üzülerek iade alamayacağımızı belirttik. Kendisine yardımcı olmak adına , isterlerse saatle ilgili şikayetleri varsa, bunu ithalatçı firmaya iletebileceğimizi belirttik. Müşterilerimiz , sitemizden satın almış oldukları ürünleri , yasal olarak 7 gün içinde kullanılmamış ve zarar görmemiş bir şekilde koşulsuz iade edebilirler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön