19 Nisan 2017
Yorum Yap
#8289627

Saatlife.com Saatin Pili 1 Ayda Bitti!

13.03.2017 tarihinde sipariş ettiğim HB1513116 kodlu saatin pili bugün bitti. Kargo bana 17.03.2017'de gelmişti, 1 ay kullanabildim.

Harun 1.893 Okunma

Cevaplar

 • Harun25 Aralık 2017

  Askerlik sebebiyle pasif konumda 6 ay bekleyen saatin pili geldikten sonra tekrar bitti. Yoksa arızalı mı acaba ürün? Toplamda 3 ay ancak kullanabildim.

 • Harun11 Ekim 2017

  Kolumdaki kılların çok sert olmasından dolayı saati kullanırken iç tarafını çizebildiğime inandıracaksanız tüketicileri, haklısınız. Kendinizi işçilik yapmadık diyerek aklamaya çalışırken benim o saati hangi işlemi yaparken çizdiğimi düşünebiliyorsunuz? Üstelik pili değiştirmek için kapağını açmanız gerekiyor ve bu işlemde kapağı çizme ihtimalinizin yüksek olduğunu da belirtmek isterim. Tüketici olarak verdiğimiz ücretin karşılığında satıcıyı karalamak amacı gütmeden, sadece istediğimiz ürünün orijinal, kaliteli ve sağlam olmasını isteriz. Saygılarımla...

 • Saatlife.com Temsilcisi11 Ekim 2017

  Firmamızdan satın alınmış olunan ürün modeli 2 yıl pil ömrüne sahiptir. Ancak model yılı yeni olmadığı için kol saati aktif ya da pasif konumda dahil olsa da zamanla pil ömrü tükenmektedir. Bu nedenle firmamıza yapılan bildirim doğrultusunda tarafımıza gönderilen ürünün pili yenilenip tekrar gönderilmiştir. Üründe çizik olduğu bildirimine istinaden ürün herhangi bir tamir görmediği için sadece pil değiştiği için herhangi bir çalışma, işçilik vs. Yapılmadığı için böyle bir durumun tarafımızdan olması söz konusu değildir. Ürün 1 ay kadar kullanıldığı bilgisi yazılmış bize gönderilirken belki müşterimizin daha önceden çizik olduğu gözünden kaçmış olabilir ve ürün firmamıza gidip geldiği için böyle düşünülmüş olabilir. Müşterimizin problemle ilgili bir rahatsız eden bir durum var ise ürünü tekrar bize karşı ödemeli olarak gönderebilir bu sayede problemi giderebiliriz. Değerli müşterimiz; Ürünlerimizi satın almaya karar verdiğinizde ya da satın aldıktan sonra yaşadığınız problemin çözülebilmesi ya da mağduriyetin giderilmesi adına, sitemizde yer alan sıkça sorulanlar bölümünü mutlaka okuyunuz. Olası problemlerin oluşmasında oldukça fayda sağlayacaktır. Bugüne kadar müşterilerimizi mağdur etmeme adına elimizden gelenin en iyisini yapmak, sattığımız her ürünün sonuna kadar arkasında durarak hizmet politikamızı sürdürüyoruz. Saatlife.com çalışanları olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla; verdiğimiz hizmetin güvenilirliğine, sürekliliğine ve kalitesine odaklanmayı, müşterilerimizin isteklerini, "sürekli yenilikçilik" yaklaşımıyla, meslek ilkelerine saygılı bir biçimde yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz. Saygılarımızla Saatlife.com Destek Birimi

 • Harun30 Eylül 2017

  Resimlerde görüldüğü gibi saat çizik halde geri geldi. Şikayetin üzerinden 5 ay geçtikten sonra buraya cevap yazmanız ilgi kalitesini gösteriyor. Saat çizik diye belirttiğimde aradığınızda da yorumu kaldırmayacağımı söylemiştim, bu mesajınız önemsizdir.

 • Harun02 Mayıs 2017

  Satıcı iletişim kurarak kontrol için ürünün tarafına iletilmesini istedi. Pili değiştirilerek tarafıma gönderildi, saatin kapağında çizik mevcut. Amatör işçilik.

Ziyaretçi Yorumları