17 Nisan 2013 #1746426

Saatlife.com Çok Ciddiyetsiz!

13 /04/2013 tarihinde internet üzerinden saatlife . com sitesinden bir saat beğenerek satın oldim 201 tlye pazartesi günü kendim firmayı aradım gönderim ne zaman yapılır diye ürünün ellerinde olmadığını tedarik edemeyeceklerini söylediler. Benzer bir model teklif ettiler 38 tl fark istediler ödedim ve ürünü kargoya vermeyin zaten firmanız konakta ürün Bornova'ya gidecek taksi ücretini ödesen elden teslimat yapabilir misiniz teklifimi geri çevirdiler.


Ürünü kargoya vereceklerini salı günü adrese ulaşacağını beyan ettiler peki dedim salı günü kargoyu aradım kimse yok firmayı aradın tekrar saatlife E.S. bey sahibi olduğunu beyan ediyor pişkin pişkin ürünü bugün kargoya vereceğini söylüyor.

Yağız 2.060 Okunma

Cevaplar

  • Saatlife.com Temsilcisi21 Haziran 2013

    Müşterilerimizin online mağazamızdan satın almış olduğu ürünün kampanya dahilinde tükendiği için sipariş verildiği gün müşterimiz telefon ile aranmış, ancak ulaşılamamıştır.Daha sonra tekrar arandığında benzer bir model teklif edilmiş, müşteri tarafından kabul edilmiş ve daha sonra istenen ürün bedeli farkı müşteri tarafından ödenmiştir. Ancak müşterimiz ürünü hediye için aldığını , alıcının doğum günü olduğu için acil olduğunu ürünü taksi ile teslim etmemiz rica edilmiştir. Müşterimize özür dileyerek bunun mümkün olmadığını kargo ile göndereceğimiz beyan edilmiştir. . Online mağamızdaki teslimat süre bilgileri dahilinde en geç 3 iş günü içinde kargolanacağı ancak acil olduğunu beyan ettiği için istenen günde teslim yapılabilmesini sağlamaya çalışacağımızı beyan ederek ürün 1 gün gecikmeli olarak alıcıya ulaştırılmıştır.Siparişi verilen kol saatinin 1 gün gecikmeli ulaştığı için alıcıdan özür dileyerek firmamız tarafından doğum günü hediyesi olarak 1 adet kol saati hediye edilmiştir. DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ ; Ürünlerimizi satın almaya karar verdiğinizde, sitemizde yer alan sıkça sorulanlar bölümünü mutlaka okuyunuz. Olası problemlerin oluşmasında oldukça fayda sağlayacaktır. Bugüne kadar hiçbir müşterimizi mağdur etmeden, sattığımız her ürünün sonuna kadar arkasında durarak hizmet politikamızı sürdürüyoruz. Saatlife.com çalışanları olarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla; verdiğimiz hizmetin güvenilirliğine, sürekliliğine ve kalitesine odaklanmayı, müşterilerimizin isteklerini, "sürekli yenilikçilik" yaklaşımıyla , meslek ilkelerine saygılı bir biçimde yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz. Saygılarımızla Saatlife.com Destek Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön