25 Kasım 2013 #2132210

Saat & Saat'ten Aldığım Saat İki Ayda Dağıldı!

3 ay önce Fossil marka saat aldım. 2. ayında saatin iç kısmında ve dışında renk atma ve çizilmeler oldu. Saatin değişimini istememe rağmen teknikten bana gelen cevap müşteri hatası. Pardon ama benim bileğim zımpara mı nasıl iç kısmında renk attırabilirim? Başka bir kalitesiz saatim bir yıldır bileğimde. Mekanizma aynı renk aynı neden onda bir renk atma olmadı. 5 yıl garantisi varmış birde laf olsun diye garanti yapmışlar. 400 lira çöpe gitti resmen.


Tüketici kanunlarına göre ayıplı ürünü değişimini yapmakla yükümlüsünüz. Bulmuşsunuz bir kılıf kullanım hatası diye yemezler. Tüketici hakem heyetindeki bilirkişi de sizinle aynı fikirde mi acaba? İlk ve son saat alışım sizden.

Şükran 200 Okunma

Cevaplar

  • Şükran02 Şubat 2014

    Bana üretimsel hatalari açiklar misiniz:)))

  • Saat & Saat Temsilcisi27 Kasım 2013

    değerli müşterimiz, ürününüz ile ilgili olarak teknik serviste yapılan inceleme sonucu üretimsel bir hatası olmadığı,tamamiyle kullanım kaynaklı bir deforme olduğu tespit edilmiştir. işlemleri ancak ücreti mukabilinde gerçekleşebilir. ürününüzün garanti süresi 2 senedir. 5 yıl parça bulundurma garantisi bulunmaktadır. saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön