Saat & Saat'den Aldığım Welder Marka Saat Sorunlu Çıktı Su Geçiriyor Ve Camı Hemen Çiziliyor

Mehmet Mehmet08 Eylül 12:36

Welder marka saat bana eşim tarafından hediye edilmişti. 3 gün inde cami çizik doldu ve ekranı çizilmez kristal cam diye bize satış yapıldığı için garantiye gönderdik ve hemen çizilmez cam ama siz çizmişsiniz diye yazı geldi. Garanti kapsam dışı bırakıldı. Elif erdem diye bir bayan tarafından.

İşlem yapılmayan saat heri geldiğinde sadece el yıkarken suya maruz kalan saatin içi şu doldu. Garantisi olduğu için tekrar servisine gönderdik. Ama yine elif erdem hanım tarafından aynı tonlama da ki maille cevap verdiler. Kullanıcı hatası diye. Ben elimi 100 metre suyun altında yıkamadığım halde nasıl kullanıcı hatası oluyor!? Israrlarım sonucu yapacak bir şey bulamadılar kurma kolu kırık saatin üzerinde değildi, içi küflenmiş yapacak bir şey yok diye mail geldi. 3 aylık saatin kurna kolu nasıl yerinden çıkar ve bu nasıl kullanıcı hatası olarak tanımlanır.

Kendilerinde hata yok her şey kullanıcı hatası. Maksat sorun çözmek değil ne yaparız da kapsam dışı bırakırız. O zaman insanlar şu geçiren kolay çizilen, kurma kolu hemen düşen, hemen paslanan ve garantisi olmayan bir saate neden binlerce lira para versinler.

En kısa zamanda mağduriyetimizin çözülmesini istiyoruz. E* hanım çözmeyecekse bu olayı bu saati alacaklar ne ile karşılaşacaklar görsünler.Ekteki resimlerde kurma kolu varken de yokken de şu aldığını gösteriyor. Garantiye gönderilmeden önceki tüm resimler bahisteki saate aittir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Mehmet 15 Eylül 16:45

Resimlerde de görüldüğü gibi kurma kolu sapasağlam yerinde duruyor ama içinde su var. Kuşkusuz kusurlu ürün. Göreviniz size güvenip tonla para veren müşterinize çare bulmak sorununu çözmek. Ama size göre tanımı; nasıl bir sebep buluruz da garanti kapsam dışı bırakırız ise o başka. İpler sizin elinizde. Ama şunu unutmayın bu markanın yaptıklarını her platformda duyurmak ve hayat boyu hem kendimize hem de sevdiklerimize bu markayı kullandırmamak da bizim elimizde. Bu arada sorunu çözdüğünüzde sizi alkışlayacak da değiliz. O sizin işinize yarardı marka değerinizi yükseltirdi ve müşteriler kaybetmezdiniz.

Saat & Saat Logo Saat & Saat 09 Eylül 15:12

Merhaba, Saatlere ait garanti belgelerinde kullanım hataları bölümü 9. Madde de; kullanımdan dolayı darbe alan, deforme olan, çizilen, zarar gören, kırılan, kopan, kasa, kordon / kayış, cam, tepe vs. parçalar garanti dışıdır’ bilgisi yer almaktadır. Saat teknik serviste incelenmiş olup; tepenin kullanıma bağlı kırık olduğu ve saatin bu nedenle su aldığı tespit edilmiştir. Bu nedenle ücretli parça değişimi yapılabileceği iletilmiştir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler