17 Haziran 2015

Saat & Saat Ürün İadesi!

09.06.2015 tarihinde Saat & Saat mağazasından aldığım saati 7 gün içerisinde iade etmek istedim, fakat ürün iade alamayacaklarını onun yerine değişim yapabileceklerini ilettiler. Bu durum alış veriş konusunda ilgili kurumu sorgulamama neden olmuştur. Nitekim bu zamanda büyük mağazaların/markaların tamamına yakını koşulsuz iade kabul ederken Saat & Saat mağazasının iadeyi kabul etmemesi, mağaza seçimi konusunda hatalı olduğumu düşündürmektedir.

En kısa zamanda ürünüm iadesi konusunda yardım bekliyorum. Ayrıca mağaza müdürün, internet alışverişlerinde iade kabul edildiğini, mağaza alışverişlerinde ise iade kabul edilmediğini iletti. Bu ayrımın yanlış olduğunu düşünmekteyim.

Sezen 361 Okunma

Cevaplar

  • Sezen20 Haziran 2015

    Hediye olarak gelen bir ürünün iadesi yapılabilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca önceki yazımda da belirtiğim gibi günümüzde büyük mağazalar iadeyi kabul ederken, sizin kabul etmiyor olmanız doğru gelmemektedir. Böyle bir durumun olduğu bilmek şirketinizden/mağazanızdan alışveriş yapma seçeneğini gözden geçirmemize neden olmaktadır. Bilginize. İyi Çalışmalar.

  • Saat & Saat Temsilcisi19 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Mağazalarımızdan görerek ve beğenerek alınan ürünlerimizde bedel iadesi yapılmamaktadır. Ürününüz değiştirilebilir veya 1 yıl içerisinde kullanabileceğiniz iade çekine dönüştürülebilir. Saygılarımızla.

  • Saat & Saat Temsilcisi19 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Talebiniz ilgili bölüme aktarılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede ilgili birim tarafından dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön