25 Temmuz 2013

Saat & Saat Teknik Servis Süresi Uzadıkça Uzadı!

17 Haziran'da DKNY markalı saatimi kasasında renk atması sebebiyle aldığım mağazaya (Capasity AVM) teslim ettim. Birkaç gün sonra bir mesaj geldi internet sitesinden takip edebilirsiniz diye ve bundan sonra geçen bir ayda saatimden haber yok. Teknik servisi arıyorum, parça bekliyor diyor. Zaten bunu internette de görebiliyorum. Peki diyorum, 1 ay oldu ne zaman gelir. "Bilemem, yapacak bir şey yok, bekleyeceksiniz" diyor.

Zaten saat yazlık bir model ve yazın 1,5 ayını serviste geçirirse, benim bu saati kullanmamın ne anlamı kalır? Saatimin onarılıp bir an önce teslim edilmesini istiyorum. Buradan da duyuruyorum; bir daha Saat&Saat mağazalarından ne alışveriş yaparım ne de tanıdıklarıma yaptırırım.

Özden 155 Okunma

Cevaplar

  • Özden10 Nisan 2014

    Sayın Yetkili , Ben yeni bir ürünü hala alamadım. İlk olarak Capacity mağazasını aradım yeni ürünü gelip bizden alıcaksınız dediler sonra neden niçin derken tamam nerden almak istiyorsunuz dediler .Akbatı Avm mağazasından dedim tam alabilirsiniz dediler. Gittim Akbatı sisteme bilgileriniz tanımlanmamış işlem yapamam dedi. Capasity mağazasına gittim aa evet bir telefon etselerdi aramızda hallederdik dediler. Neyse biz işlemlerinizi yapıyoruz dediler. İyi tamam .Tekrar Akbatı Avm ye gittim yine yapılmamış.Bu arada Bahçeşehir'de oturuyorum Bakırköy'e gitmem tam bir dert uzun bir süre sonra tekrar gidebildim bir saat beğendim saat denenmekten rengi atmış yenisini istedim siz biraz gezin biz getirtelim dediler ona da tamam. Geri geldiğimde bir saat getirmişler kasasında çizik var kordanında çizikler var. Ama yeni bu saat diyor.Yinede isterseniz biz size başka getirelim size haber verelim diyor.Tabi defalarca uğraşıp bir saat alamamaktan inanılmaz yorulmuş durumda olan ben sinirlendim.Diyorum ki bu iş bu kadar zor mu neden defalardır uğraşıyorum geliyorum gidiyorum işlemlerimi tamamlayamıyorum. Saatim iade diye mi böyle yapıyorsunuz beyefendinin bana verdiği cvp ben sizin daha önce bir defa geldiğinizi hatırlıyorum. 2 haftadır sakinleşmeyi bekliyorum. Benim saat&saat markasından ve Özellikle Capacity mağazasından midem bulandı.Sizden güzellikle ricam benim paramı geri verin ve ilişkimizi bitirelim.Çünkü ben artık gereksiz çözümler istemiyorum. Yada haklarımı yasal yollar ile arayacağım ve bütün sosyal medyada elimin yettiği her yerde bu olayı paylaşacağım.Eşimin doğun günü hediyesiydi hediye de gitti anlamı da kalmadı.

  • Saat & Saat Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında nihai sonucunuz ilgili mağazanıza bilginiz paylaşılmıştır. Yeni ürününüzü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

  • Saat & Saat Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında nihai sonucunuz ilgili mağazanıza bilginiz paylaşılmıştır. Yeni ürününüzü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön