03 Mayıs 2014 #2429135

Saat & Saat Teknik Servis Desteği Alamıyorum!

Emporio Armani AR1452 model, İngiltere'den alınmış bir saatim var. Kırılan kordonu için bir Saat & Saat mağazasına götürdüğümde Maslak'ta bulunan genel merkeze yönlendirildim. Burada bulunan teknik servis saatimi inceledi ve İngiltere'den alındığı için teknik servis tarafından tamir edilemeyeceğini öğrendim. Bana saatimin alındığı ülke ile iletişime geçmem gerektiği söylendi. Nedenini sorduğumda parça desteğinin olmadığını söylediler.


Saatim Türkiye'den alınmış olsaydı ne olacaktı sorusunu yönelttiğimde teknik servisin o koşulda sorunu çözeceğini öğrendim. Şu anda ücretini ödeyerek bile saatimi tamir ettiremiyorum. Bu nasıl distribütör anlayışıdır. Emporio Armani sizin markanız değil midir?

Koray 319 Okunma

Cevaplar

  • Koray12 Mayıs 2014

    Tıpkı teknik servisleri gibi sonuçlandırılmamış bir süreç daha yaşadım. Tüm eş, dost ve akrabalarım'a Saat

  • Koray05 Mayıs 2014

    Merhaba, Teknik servisiniz yardımcı olamayacağını söyleyip ürünümü teslim almadı. Bu sebeple maalesef sizinle bir servis form numarası paylaşamayacağım. Teşekkürler.

  • Saat & Saat Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Saatinizi teknik servisimize teslim etmiş olduğunuz teknik servis form numarasını rica edebilir miyiz? Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön