20 Şubat 2013 #1642947

Saat & Saat Su Alma Problemi!

Kocaeli YKM mağazasından, Fossil Marka CH 2501 Kodlu almış olduğum saat garanti kapsamındayken su almasından ötürü servise gönderdim, yaklaşık 1 ayda tamir oldu diye tekrar verildi. Fakat aynı problemim devam etmekte iadesi için görüşüyorum herhangi bir sonuç yok.

Ertan 60 Okunma

Cevaplar

  • Ertan22 Şubat 2013

    Bu işlem ne kadar böyle sürecek, bende biliyorum ürünü tekrar garanti kapsamında gönderilmesini. Bence bu yaklaşımınız dan önce teknik servisinizin yeterliliği sorgulanmalı. Ürünü alıyorsunuz 4 ay sonra ürünün özelliklerinde su geçirmez yazmasına rahmen su alıyor, tamire gönderiyorsunuz 1 ay tamir için bekleniyor, şimdi tekrar tamire göndermemi 1 ay daha beklememi istiyorsunuz. Yasal prosedüre baktığınız da değişim hakkım yer alıyor. Bence iyi araştırılmalı bana vaad edilen özelliğe sahip olmaması benim için böyle bir hak doğurmakta. Karşılıklı yapılan alış veriş veya akitlerde kanuna göre bu böyle der. Dikkatinizi çekmek isterim benim aldığım ürün arızalanmıyor, su geçirmez yazmasına rahmen su alıyor. ilgili değişimin yapılmasını rica eder, bu yazışmalarımızın yasal işlem süreçinde delil olarak kullanılacağını deklare ederim.

  • Saat & Saat Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında yapılan teknik servis hizmeti ve şikayetiniz değerlendirilmiştir. 31/03/2012 satın alma tarihli olan ürününüz için ilk olarak temmuz ayında yapılan uygulama dahilinde garanti belgenizde de geçerli olduğu üzere teknik hizmetiniz sizlere sunulmuş olan süre içerisinde geçerkleştirilmiştir. Değişim talebiniz,yasal prosedüre uygun olmadığı tepit edilmiştir. Bu anlamda dilerseniz ürününüzde şuan için yaşamış olduğunuz probleminizin giderilmesinde sizlere yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön