24 Nisan 2013

Saat & Saat Sorumsuzluk ve İlgisizlik!

17 Mart tarihinde daha önce Saat&Saat' ten aldığım Fossil marka saatimi garanti kapsamı dışında cam ve kayış değişimi yapılması için Optimum Saat & Saat mağazasına bıraktım. Bu basit cam değişim işlemine bile 3 hafta boyunca başlanmadığı için saatimin, işlem yapılmadan, mağazaya teslim ettiğim haliyle iadesini talep ettim. 2 haftadır da saatimin çatlak camlı haliyle iadesini bekliyorum.


İlk haftadan itibaren toplamda 5 haftadır tam 8 defa mağazayı ve teknik servis çağrı merkezini aramama ve her seferinde 10 dakika ile 1 gün içerisinde en azından bilgilendirme amaçlı geri dönüleceği cevabını almama rağmen 1 kere bile tarafıma herhangi bir bilgilendirme amacıyla geri dönüş yapılmamıştır.

Yusuf 118 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf29 Nisan 2013

    Değerli Saat & Saat yetkilisi, 17 Mart tarihinden itibaren defalarca mağaza personeli ile görüştüm ve her seferinde teknik servis ile irtibata geçeceklerini , mail attıklarını ve başka yapabilecekleri bir şey olmadığını ilettiler. 26 Mart tarihinde mağazaya ulaşan saatimi 28 Mart tarihinde mağazadan teslim aldım. Memnuniyetsiz olduğum için işlemin iptalini istemiştim. Yine de saatin camı yapılmış sağolun. Ancak orjinal camı ile ile değil ! Eğer amacınız şikayet sürecini müşteri memnuniyetine çevirmek ise bunu özerenerek yapmanızı beklerdim. Fossil fs 4310 modelinin camı bombeli değil düzdür. Ayrıca kayış değişimi de yapılmamış, eskisi gibi gönderilmiştir. Ben saatimin camının orjinali ile değişmesi için Saat & Saat mağazasına teslim ettim. Niyetim başka olsaydı herhangi bir saatçiye gidebilirdim. Saygılarımla

  • Saat & Saat Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz teknik servis çağrı merkezi ile yapmış olduğunuz 23/04/2013 tarihinde görüşmenizde gerekli bilgilendirilmeniz sağlanmıştır.Yapmış oduğunuz görüşme kayıdınızda ürününüzün işlemleri tamamlnadığından sms olarak bilgilendirilmesi sağlancağı konusunda bilgi paylaşılmıştır. Ürününüz ilgili mağazanıza 24/04/2013 tarihinde çıkışı sağlanmıştır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön