20 Mayıs 2015

Saat & Saat Satış Sonrası Hiç İlgilenmiyorlar

Birkaç yıl önce mağazalarından bir saat aldım, az parada vermedim. Kaliteli markalar ve pahalı saatler satıyorlar. Ancak firmanın servis desteği yok gibi resmen. Saatinize birşey olduğunda hiçbir şey yapmıyorlar. Saatimin kayışı koptu, götürdüm 3 ay beklersem bana yeni kayış getireceklerini ve tamir edeceklerini söylediler.


7 - 8 ay oldu neredeyse hiçbir şey olduğu yok. Yeniden gidip sorduğumda anca stok yok diyorlar. Oyalayıp duruyorlar, sattıktan sonra ilgilendikleri yok. Dışarıda orijinal kayış yok, tamir parası da saat fiyatının yarısına yakın neredeyse. Tamir ile ilgilenmiyorlar, başlarından atıyorlar.

Burak 402 Okunma

Cevaplar

  • Burak26 Mayıs 2015

    Ürünün garanti süresi doldu, süresi dolduğu için garanti belgesi mevcut değil. Gittiğim yerde de gerek olmadığını söylediler. Bursa, korupark AVM, Boyner içerisinde ki Saat & Saat mağazasından aldım. Tamir için götürdüğüm yer ise Antalya, markantalya AVM, saat & Saat mağazasıdır. Ürünün kodu ch-2564.

  • Saat & Saat Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz Ürünün garanti belgesi mevcut mudur ? Ayrıca satın aldığınız mağaza ismini öğrenebilir miyiz? Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön