19 Nisan 2013 #1751860

Saat & Saat Saatteknik İlgisizliği!

Saat& Saat Samsun bayiinden kızıma aldığım pembe renkli Adidas marka saatin kordonu bir yıl içinde renk değiştirmeye başladı ve çirkin bir görüntü oluşturdu. Silsek te, yıkasak ta çıkmadı. Garantisini alarak Ankara Cepa Avm'deki saat& saat mağazasına saati verdim oradaki yetkili ilgilendi ve teknik servise gönderdi. Bir hafta sonra teknik servisten telefonuma 69 tl onarımı olduğu ve onaylayıp onaylamadığıma dair mesaj geldi.


Bende teknik servisten saati ve teknik servis belgesini istedim. Aynı saatten kızımın yeğenine aynı anda almıştık farklı bir rengini onun saatinde de aynı problem olmuş ve samsundaki saat& saat'e götürmüşler orada değişim yapılmış. Saatteknik'in ilgisizliğinden şikayetçiyim.

Levent 464 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında gerekli inceleme ve tespiti yapılmıştır. 27/01/2012 tarihinde satın alınmış olan ürününüzde fabrikasyon bir hataya rastlanmadığı kullanıma bağlı deformasyon tespit ediliği için ücret mukabilinde işlem yapılabilmektedir. Diğer yandan bahsetmiş olduğunuz diğer kullanıcıya ait ürünün aynı olmadığı ve sadece problemin aynı olduğu belirtilmiştir. Teknik servise gönderilen her ürün model ve model koduna içeriğinde incelenerek uzman ekipler tarafından tespiti sağlanmaktadır. Dilerseniz tekrar incelenmek üzere şahıs olarak teknik servise gönderimini sağlayabilirsiniz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön