16 Mart 2013 #1688764

Saat & Saat Saat İadesini Yapamadım!

Saat saat akbatı Mağazası'ndan hediye saat aldım ertesi gün iade etmek istedim, iade yapmadılar. Açıklama bile yapamıyorlar satış yaparken iyi güzel sonrası yok. Ben gerekli yerlere kaymakamlığa ve bakanlığa şikayette bulundum. Satış yapan Y** hanım ve bölge müdürü M** beyin isimlerini gerekli kurumlara ilettim. Amacım bu kurumun güzel bir ceza alması, bununla ilgili de zaten Y** hanım kartvizite tarihli ve iade talebim olan bir yazı ile birlikte haklarında işlem başlatmayı düşünüyorum.Bu tarz firmalara gerekli yaptırımların olması gerek, iş inada bindi çünkü. TC kanunlarına aykırı hareket ediyorlar. Tanıdığım üst düzey kişilere sırf ceza almaları için başvuracağım.

İlker 72 Okunma

Cevaplar

  • İlker29 Mart 2013

    Merhaba, Ben para iadesi yapmadığınız için başvurdum. Siz zorla bana hediye çeki verdiniz. Ve bunu da sankı istediğim islem gerceklesmıs gıbı burda yazıyosunuz. Ancak ben bimer(basbakanlık) ve tüketici kurumlarına hakkınızda işlem için başvuruda bulundum, sizin gibi kurumların tüketiciyi küçük görmesinden dolayı kesinlikle ceza almasını sağlayacağım.

  • Saat & Saat Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Konu hakkıda paylaşmış olduğunuz bilgiler dahilinde ürününüz için diğer mağazalarımızda kullanmak üzere 16/03/2013 tarihinde hediye çeki verilmiştir. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön