14 Şubat 2013

Saat & Saat Saat İadesini Yapamadım!

8 Şubat 2013 tarihinde İzmir Gaziemir optimum Saat&Saat mağazasından 1200 tl.ye Emperio Armani marka saat aldık. ''Kutusundan dahi çıkmayan saatin'' 11 Şubat pazartesi günü mağazaya gidip özel sebeplerden ötürü iadesini talep ettik, bize iadenin söz konusu olamayacağı bildirildi.
Bunun nasıl olabileceğini ve iyi niyetli olarak kanunen 7 gün içinde cayma hakkımızın olduğunu ve bu hakkımızı iyi niyetli olarak hukuki yoldan sonuna kadar arayacağımızı söyledik.

Saat&Saat in marka imajını zedeleyen müşterisiyle bile görüşmeyen İzmir bölge müdürünün red cevabına karşılık 12 şubat itibariyle paramızı alamadığımızı noterden ihtarname çektik sonucu bekliyoruz.

Fuat 629 Okunma

Cevaplar

  • Fuat02 Aralık 2014

    önce 1 haftalık cayma hakkını geciktirdiler,ardından binbir alternatifle değişim hak süresini doldurdular üzerinden 1 yıl geçti saat

  • Fuat03 Mart 2013

    1 aya yaklaştı ve hala Saatvesaat den herhangi cevap yok ve saatimiz ellerinde rehin..bu nasıl bi kurum ve bu nasıl bi müşteri memnuniyeti anlayışı ??

  • Fuat19 Şubat 2013

    bugün itibariyle 10 günü geçti,RAİDE DENİZ LE birlikte çektiğimiz İHTARNAME Yİ GENEL MERKEZ e de faxladık ve hala bi cevap yok..SSAT DE GAZİEMİR OPTİMUM MAĞAZASI NDA REHİN OLARAK DURUYO !!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön