06 Mayıs 2013 #1779614

Saat & Saat Problemli Saat!

Birkaç yıl önce GC marka saat aldım. İki kez kordonu düştü ve bunun müşterinin yanlış kullanımına bağlayarak küçücük bir parça için yüksek bir rakam istedikleri gibi, kargo ücretini de mağdur durumda olan, bir ay boyunca saatini beklemek durumunda olan müşteriden talep ediyorlar.


1000 tl ye aldığınız Guess marka, hem de markanın en iyi modeli diye satılan GC saatler hem rengi açılıyor, hem sürekli kordonundaki vida düşüyor. Pazardan alsan böyle bir sorun yaşamam herhalde. Hem de müşteri hatası diyerek sizden para talep ediyorlar. Gereksiz bir sinir harbi de yaşıyorsunuz. Hele bir sorun yaşarsanız o zaman yandınız işte.

Nazlı 62 Okunma

Cevaplar

  • Nazlı29 Mayıs 2013

    Bütün görüşmelere rağmen basit bir sorunu çözemeyen ve problemli ürününün arkasında durmayan firmayı kutluyorum. Bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip bitiriyorlar. Kesinlike GC saat tercih etmeyin. Sorun çıktığında ilgilenen yok, hala saatim bana dönmedi.

  • Nazlı09 Mayıs 2013

    Marka GC Teslim etmiş olduğum mağaza Optimum Saat&Saat

  • Saat & Saat Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Konuda bahsetmiş olduğunuz marka guess mi gc midir? Teslim etmiş olduğunuz mağaza ismi ve modelini rica ediyoruz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön