05 Şubat 2014 #2277396

Saat & Saat Pil Değişimi İçin Gönderdiğim Saat Bozuk Geldi!

Pil değişimi için saatimi Saat & Saat Forum İstanbul mağazasına götürdüm. Bana garantisi olmasa da ücretsiz pil değişimi yapacaklarını söylediler. Servisten 180 TL tamir ücreti mesajı geldi. Saatimin iç parçalarının kırık olduğunu söylüyordu, kabul etmedim çünkü bozuk olmadığından emindim.


Mağazaya gelen saatimi pili değişmeden geldiği için tekrar gönderdim bu kez 336 TL servis bedeli geldi ve gereken yerleri aradım. Hiçbir şey yapılmadan saatim tekrar mağazaya geldi. Bu kez aldığımda yan parçaları düşmüş içindeki parçalar kırılmıştı.


Mağaza yetkilisi foto çekip mail attı. Ben mail attım servisi aradım. Bu gün gelen mesajda 167 TL tamir ücreti isteniyor. Artık mahkemeye başvuruyorum.

Hilal 527 Okunma

Cevaplar

  • Hilal07 Şubat 2014

    Maduredilmemin sebebi garantimin bitmiş olmasından kaynaklanıyor. Saat&saati profesyonel bir mağaza sanmıştım. Saatim 3 gün içinde gelecekmiş.Umarım saatimi çalışır durumda (içi dışı dahil) bulurum yoksa işin peşini bırakmaya niyetim yok.

  • Saat & Saat Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürününüzün işlemleri en kısa sürede tamamlanıp teslim ettiğiniz mağazamıza gönderimi sağlanacaktır. Yaşamış olduğunuz problemden dolayı özür dileriz Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön