23 Şubat 2013

Saat & Saat Personelin Müşteriye Karşı Tutumu!

Fossil marka saatimin deri kayısındaki boya verme problemi nedeniyle yaklaşık 50 günde iki kere mağaza hatası nedeniyle servise kordon değişimine giden saatimi almak için mağazaya gittiğimde 62tl lık değişim ücreti istendi. gerekli şikayetlerimden sonra ücretsiz saatimi alabileceğim söylendi. hiç bir hatam yokken Trabzon forum avm mağazasının md.tarafından saatimin eski kayısı takılıp yenisini çıkarttığını ve gelip alabileceğimi çok çirkin bir üslupla öğrenmiş oldum.


Yine servis birimine şikayetim nedeniyle tarafıma ücretsiz saatimi yeni kayısıyla alabileceğimi bu md. olan şahıs iletti ve özür diledi.bu gibi bir markaya bu tutum hiç yakışmadı ve benim gözümde kurumsallık anlayışı artık sıfır.

Bilginer 89 Okunma

Cevaplar

  • Saat & Saat Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında mağaza ile yapmış olduğunuz görüşmede yanlış anlaşılmadan dolayı bir problem yaşanmıştır.Ürününüzü mağazamızdan teslim alırken erhangi bir bedel ödemeden teslim alırken,karşılaşılmış olan bu durumdan üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. Ürününüzü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön