3 g
Yorum Yap
#11581658

Saat & Saat  Personeli Olmayan Özellikler Söyleyerek Ürün Sattı!

Tarih 07.02.2019 tarihinde Saat & Saat, Kayseri Forum AVM' deki mağazasına gittim bir akıllı saat almak istedim bayan temsili bana. Emporio Armani ART5002 modeli saati sundu ben bütün özellikleri var mı neler dedim iste GPS. Nabız ölçer.


Dahili depolamadan müzik yükleyip dinliye bildiğimi, iletileri alabildiğimi, çağrı yanıtlayıp reddedebildiği'mi uyku takibi GPS gibi özelliklerinin olduğunu söyledi mağazada kurulu yaptık sadece çağrı alabiliyor'mu diye denedim.


Hatta temsilici kendim yaptım oldu diğer özellikleri bulamadım neyse çözeriz dedim çok vakit geçer burada meşgule etmemek için temsilciyi diye toplam 2.912 TL ödedik ve çıktı kuzenim ile daha sonra Sivas'a geldim hiç takmadan ,evde baktım baktım sadece iletileri geliyor çağrı yanıtlayabiliyorum ve Google fit dışında bir şey yok.


Müzik yükleme, GPS Nabız ölçme yoktur bana ayrıca 1 veya 2 gün şarjı rahat gider, dedi şarjı kullanamadığımız halde 5 saat bir şey zor gitti. Sonra ben Saat & Saat müşteri hizmetlerini aradım kayıt oluşturdular teknik servis aradı ve bana bu özelliklerinin zaten saatte olmadığını söyledi iadesini istedim mağaza ile konuşmanı söylediler Sivas'ta ki saat saate gittim orası da Kayseri'de ki mağaza ile görüşmemi söylediler.


Aradım Kayseri Forum AVM Saat & Saat'i genel müdür M*** beyle görüştüm kendisi kesinlikle iadesi olmadığını söyledi ben ama bu ürün bana olmayan özellikleri söylenerek kandırılarak satılmıştır dedim, yani var olmayan şeyi söylemek yalan beyandır. Satan satış danışmanı prim ve satış yapmak için beni kandırmıştır normal bir satış olsa veya özelliklerinin dediklerinden hepsi olsa zaten iade etmek istemezdim dedim, zira beğenerek aldım ama denilen uygulama özellikleri yoktur, dolayısıyla kullanmayacağım bir saat bir dünya para verip devamlı alışveriş yaptığımız firmanın müdürünün bu ayıbı telafi edeceği alacağımı yerde kesinlikle deyip kabul etmemesi ayıplarını ayrı bir olaydır, firmadan kesinlikle iadesini istiyorum, bana talep edilen özellikle yoktur üstüne şarjı 4 saatte doluyor 5 saatte ancak gidiyor tam bir hayal kırıklığı ürünün iadesini talep ediyorum, adli mercilere başvurursam şahidim ile birlikte kandırıldığım için mağazadan ve çalışanlardan bu doğrultu neticesinde şikayetçi olmak zorundayım. Benim iade için başvurdum tarihte 09.02.2019 'dur, yani 3 gün sonra kesinlikle kullanmadım.

Pamir Pamir 759 Okunma 1 Yorum Yap

Cevaplar

  • Pamir2 g

    Magza saati benden aldı ama ücret iadesini yapmadı istediğiniz başka saat ile değişim yapabilirsiniz diyor. Benden alırken bakıp inceleyip kullanamadığımız görüp aldı iade edeceğiz diye haber vereceğim diye saat Ve saat șim'di değişim diyor. Zaten en basından beri istediğim özellikleri olmayan saat satılmıș hem de eski sürüm şimdi de paramı alamıyorum bunun adı Nedir size soruyorum.? Size bir kere verdik kandırdık geri dönüșü yok der gibi. Burası Türkiye cumhuriyeti degılmi paramı istiyorum 2.912 TL mi istiyorum. Satıldığının hemen ertesi günü ben arayıp söylediği halde birșey yapmadı firma ne müşteri hizmeti ne Mağaza.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler