09 Temmuz 2014

Saat & Saat Michael Kors Saatin Rengi Değişti!

2 sene önce Michael Kors saat hediye geldi ancak Rose saatimin rengini değişmesi ile Saat & Saat mağazasına başvurup mağduriyetimi bildirdim. Bu arada garanti belgemi kaybetmiştim. Bu durumun Michael Kors'dan kaynaklanıp kaynaklanmadığını tespit etmek için saatimin firmaya gönderilmesini talep ettiğimde bunun için benden ücret talep edileceği söylendi. (Ankara- Arcadium Saat & Saat Mağazası ).

Ortalama 1000 TL değerindeki bu tür saatler alınırken daha doğrusu firma satışını yaparken herşey çok iyi ancak mağduriyetiniz olduğunda firma direk sırtını döndü. Yapılan davranışı bu firmaya yakıştıramadığım gibi firma için çok ciddi bir sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum!

Müge 2.472 Okunma

Cevaplar

  • Müge13 Temmuz 2014

    Saat- saat firmasını bu koşullar altında tercih ettiysem ve kimseye de tavsiye etmiycem!

  • Müge10 Temmuz 2014

    Sayin Yetkili, Bu problem karşılığında neden teknik servise gonderip sorunun nereden kaynaklandığı tespitini yapılması konusunda yardimci olmadığınızı anlamak mümkün değil ? Daha pozitif bir yaklasim beklerdim ancak bu durum bana sizin bu tarz sorunlarda marka olarak çözümsüz olduğunuzu gösteriyor! Sanıyorum ki yapılacak en güzel uygulamanın Michael Kors ile yazışarak başımıza gelenleri anlatmak , çünkü Türkiye distribütörü olarak doğru desteği sizden alamadık.

  • Saat & Saat Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Saatlerinizi teknik servise gönderirken garanti belgesi veya faturası ile gönderme zorunluluğunuz bulunmaktadır. Garanti belgesiz ürünler için ücreti mukabilinde işlem uygulanır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön