07 Eylül 2013

Saat & Saat Kusurlu Ürün Satışı ve Ürünün Değiştirilmemesi!

İzmir Agora Saat& Saat mağazasından Mart 2013 ayında Guess Collection GCX65007G1S marka saat aldım. Saati aldığımda pilinin zayıf olduğu belirtilip,anında değiştirildi. Yaklaşık 2 hafta sonra saat geri kalmaya başladı. Saati götürdüğümde teknik servise gönderdiler. Pilin tekrar değiştiğini belirttiler. 2 ay sonra tekrar geri kalmaya başladı. İstanbul teknik servise gönderilip geri geldi.Saat halen daha geri kalıyor. En son 04.09.2013 te tekrar götürdüm. Saatin mekaniğinde bir sorun olduğu belli.


Bu son götürüşüm olacak. Çünkü bir daha "pil değiştirildi" yanıtını alırsam tüketici mahkemesine başvurmayı düşünüyorum. Zaten kullanamadığım saat için tazminatı hak ettiğimi düşünüyorum. Yetkililer çok ilgisiz.

Murat 134 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Eylül 2013

    Saat teknik servise gideli 1 hafta oldu.Gelen mesajda teknik servise yönlendirileceği belirtiliyor!!! Bu cevap da firmanın klasik cevabını vermiş oldukları anlamına geliyor.Zaten bu ürün 3 defa servise gönderildi.Her seferinde pil değiştirildiği belirtilip ürün geri geliyor ve saat geri kalmaya devam ediyor.O yüzden bu cevabı hiç yeterli bulmuyorum.Çözümcü bir yaklaşım değil malesef ki.

  • Saat & Saat Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın M**** ; ürün durumunuz ile ilgili olarak ilgili mağazaya bıraktığınız ürününüz merkez teknik servise yönlendirilecek olup , yapılacak inceleme sonrası tarafınıza bilgi iletilecektir.Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön