Saat & Saat Kusurlu Mal Satıyorlar

Canan Canan4 hafta önce

25.09.2020 tarihinde Bursa Kent Meydanı şubelerinden tarafıma hediye bileklik alınmış. Bilekliği model olarak beğendim fakat taktığım gün 2 kez bileğimden düştü. Bunun üzerine çıkardım değişmeye karar verdi, m sadece yarım gün taktım ve ne suyla temas etti, ne de herhangi başka bir aksesuarla taktım. 

28.09.2020 tarihinde Zafer plazadaki şubelerine durumu anlattım ve değiştirmek istediğimi söyledim. Bunun üzerine ürünü incelediler ve kılcal çizikler olduğunu söylediler. Şimdi soruyorum bu çizikler sadece yarım günde bu kadar hassas kullanımla oluşabilecek çizikler midir? Şayet bu kadar kalitesiz bir ürün satıyorsanız neden bu kadar para alıyorsunuz. Ben bu kadar sürede oluşabileceğini düşünmüyorum. Satın alındığında çizikler olduğunu düşünüyorum ve kilidi resmen bozuk - ayıplı mal satıyorsunuz Saat & Saat bunun başka bir açıklaması yok. Ve ayrıca Zafer Plaza şubenizde satış sonrası destek diye bir şey yok (üstelik müdürünüz de) bilginiz olsun.

Cevaplar

Saat & Saat Logo Saat & Saat 4 hafta önce

Merhaba, Ürününüz kullanılmamış olması şartı ile değişim süresi 30 gündür. Ürünün kullanıldığı tespit edildi ise belirtilen arızasının incelenmesi için faturası ile birlikte teknik servise gönderilmesi gereklidir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler