23 Eylül 2013 #2025624

Saat & Saat Kullanamadığım Saate 88 TL Fark Ödedim!

Hediye olarak gelen saati değiştirmek istediğim mağazada umursamaz bir tavırla karşılaşınca iade talep ettik. Hukuki olarak imkanı olmadığı söylendi. Bunun üzerine fark ödeyerek başka bir saat aldım ancak gelen saat kutusuzdu. Ardından başka bir mağazaya giderek başka bir modelle
değişim talep ettim mağaza ekibi ilgiliydi ancak saat geldiğinde kordonunda lekeler olduğunu farkettim başka bir saat istendi tekrar beklemeye başladım.


Bugün saat geldi fakat arkasında çizikler vardı. Kurumsal politika bu sanırım. Tüm bu süreç içinde saat birde indirime girdi yani aradaki farkı saati kullanmadan ödemiş oldum.

Mustafa 134 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Eylül 2013

    Sadece göz boyamak için ve cevap vermiş olarak görünmek için cevap veren bir firma. Sorunla alakalı hiç bir geri dönüş yok ilgili görünmeye çalışmak adına "Ürün işlemleri için hangi mağaza / bayii ile iletşime geçtiğinizi belirtmenizi rica ederiz." mesajı atıldı. Cevaba karşılık bir daha iletişim kurulmadı.

  • Mustafa24 Eylül 2013

    Ankara Kentpark ardından Ankara Armada mağazası

  • Saat & Saat Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürün işlemleri için hangi mağaza / bayii ile iletşime geçtiğinizi belirtmenizi rica ederiz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön