27 Eylül
Yorum Yap
#10955689

Saat & Saat Kordon Değişiminde Fiyat Artışı!

Saat & Saat'ten aldığım DKNY marka saati, başka hiçbir saatçiden ve Saat & Saat mağazalarından Kordon tedariği yapamadığım için firma aracılığı ile 8.09.2018 tarihinde genel merkezlerinin teknik servisine Kordon değişimine yolladım. Mağazadan bana rakam olarak 150 TL tutarı ile Kordon değişim yapılacağı bilgisi verildi. 26.08.2018 tarihinde aldığım bir mesaj ile tutarın 205 TL olduğunu, onaylayıp onaylamadığımı soran bir mesaj aldım. Mağazayı da, teknik servisi de aradığımda, fiyatların 15.09.18 tarihinde güncellendiğini, yardımcı olamayacaklarını bildirdiler.


Saatin Kordon değişimine, TR'de başka hiçbir yerden kordonu temin edemeyeceğim için onay verdim. Fakat yanlış fiyat bilgilendirmesi yapmalarını, 1 hafta önce gönderdiğim halde, malzemenin bir hafta sonraki fiyat değişiminin bana yansıtılmasını paylaşmak istedim.

Handan 934 Okunma

Cevaplar

  • Handan30 Ekim

    Ve sonrasında onay vermeme rağmen, ellerinde orijinal rengin olmadığını, bana sorduklarını ve dönüş alamadıkları için başka bir renk kordonda takamadıklarını, mağazaya saatin tamir edilmeden geri gönderilmesi sebebiye öğrenmiş bulundum. Ve tabi bana farklı bir renk Kordon isteyip istemediğimi soran bulunmamaktadır. Tüketici Hakem Heyetine şikayette bulundum, sonucu bekliyorum, bir de DKNY'a durum ile ilgili Türkiye'yede ki tek yetkili satıcılarının ne şartlarda hizmet verdiğini daha doğrusu veremediğini yazacağım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler