26 Şubat 2015

Saat & Saat "j. Lemans" Saatimin Parça Temini Sağlanamıyor

Saat saat'ten aldığım saatin garanti süresi doldu. Ücret karşılığıyla saatimin yapılması için Bursa Zafer Plaza şubesine teslim ettim. Merkezden gelen cevabın "saati garanti belgesiyle beraber tekrar gönderin" olduğu söylendi. Garanti süresi dolduktan sonra belgenin gerekli olduğunu düşünüp saklamamıştım. Ürünü oradan aldığımı belgelemem gerekiyormuş. Aldığım zaman belli dedim ama kayıtlara da bakamıyorlarmış. Ne yapabiliriz dediğimde de dışarıda bir yerde yaptırabileceğim söylendi! Teşekkürler Saat & Saat sattığınız ürüne bu denli teknik destek sağladığınız için.

Zeynep 749 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep05 Mart 2015

  Bence şikayeti cevaplamadan önce okumalısınız! Eğer okusaydınız garanti süresi dolduğu için belgeyi saklamadığımı, sizin çözüm üretmediğinizi, sizi de bu yüzden şikayet ettiğimi görürdünüz.

 • Saat & Saat Temsilcisi05 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz Garanti belgesi yönetmeliği gereğince ürünün yedek parçasının olmaması durumunda servis işleminin alternatif sunularak yapılması için garanti belgesinin ibrazı zorunludur. Ürününüzü garanti belgesi ile göndermeniz durumunda gerekli açıklama tarafınıza sağlanacaktır. Saygılarımla

 • Zeynep04 Mart 2015

  576446

 • Saat & Saat Temsilcisi04 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürünün servis numarasını öğrenebilir miyiz? Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön