20 Ocak 2014 #2245174

Saat & Saat İle Alışverişim Hep Endişe Hayal Kırıklığı Ve Pişmanlık Dolu!

20.12.13'te Saat & Saat'in Bursa Korupark şubesinden satın almış olduğum Pandora markası Charm'ın hatalı olması ile değişim talebinde bulundum ve aynısından sipariş verildi. Sonrasında gelen üründe de benzer hatanın olmasıyla farklı bir model tercihi yaptım.


Bir hafta sonra mağazaya gittiğimde beni aradıklarını fakat ulaşamadıklarını, istediğim modelin olmadığını belirttiler (üç gün önce, bir defa ve yabancı bir cep telefonu numarası ile aranmıştım). Tabi ki tekrar ürün seçip bu ürünün gelmesi 17.01.2014 tarihinde olabildi.


1 ay boyunca fiyatını ödeyip kullanamamamın büyük haksızlığının yanında, iki üç gün önce gelen zammın da bana yansıtılmasını mağazanızın müşterisine ayıbı olarak görüyorum.

Ayşe 173 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe01 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyetinden çok kendi çıkarlarını gözeten bu firmadan asla tekrar alışveriş yapmayacağım ve çevremdeki kimseye de yaptırmayacağım.

  • Saat & Saat Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlerimize yönlendirilmiştir. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılarak bilgi verilecektir. Saygılarımızla

  • Ayşe21 Ocak 2014

    Ödenilen fiyat farkının küçüklüğü büyüklüğünden çok, aynı fiyatta olan iki ürün için ödenilen farkı asla kabul etmiyorum. Bunların yanında müşteri ile iletişiminiz sırasında verdiğiniz zararlara da karşılık şu aşamada, fazladan ödediğim kısmı geri talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön