23 Nisan 2013 #1758712

Saat & Saat İade Talebi!

22.04.2013 tarihinde saat 21.34 de Ankara Kentpark Saat&Saat mağazasından kredi kartıyla 2 adet saat satın aldım 1.070 liraya. Sabah aldığım ürünü hiç el sürmeden bir takım mali sebeplerden dolayı iade etmek istediğimi Kentpark ve Ankamall şubelerine , müşteri hizmetlerine , teknik servise, bölge müdürlüğüne vs...ilettim ve bakalım bana nasıl bir cevap verecekler bugün ya da yarın döneceklerini söylediler bugün geçti yarını bekliyorum.


Burada yazılanları okuyunca şok oldum 2 yıl garantili ürünler için tüketici arkadaşlarım neler yaşamış. Aldığım ürünü 24 saat içinde hiç kullanmadan zarar vermeden iade hakkım olduğunu biliyordum yanlış mı biliyorum acaba.

Funda 100 Okunma

Cevaplar

  • Funda27 Temmuz 2013

    beni öyle çok üzdüler kiii anlatamam çok zor oldu ama biraz da sayenizde oldu sağolun ilginiz için ...saati iade almadılar 1 yıl içinde kullanabileceğim çek verdiler :(( zaten bir saat almıştım ikinci saat için çok pahalıya sattıkları bütün saatlerin indirim kampanyasına girdiğinde uygun olanını almak zorunda kalacağım ...çok kötü çok acımasız bir firma çözüm üretmek yerine suratına kapı çarpmaya anında hazır bir firma .. Allah bir daha düşürmesin bu firmanın saat

  • Saat & Saat Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz için talepleriniz değerlendirilerek ilgli birim tarafından nihai sonucunuz paylaşılmıştır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön