04 Mart 2013
Yorum Yap
#1664891

Saat & Saat İade Alınmaması!

Saat &Saat firması adı ve güvencesi ile satış yapan Alanya YKM mağazasından babalar günü için babama 28.7.2011 tarihinde Jacques Lemans marka bir saat aldım. Bu saat ilk 7.9.2012 tarihinde durdu. Saat&saat'in yetkili servisine gitti, sonrasında ise saat geri kalmaya başladı. Bu şikayet içinse 2 kez gitti ve en son 25.2.2013 tarihinde saatin geri kalmadığı bildirilerek geri gönderilmiş.


Oysa saat aynı gün yine geri kaldı. Biz güvenilir diye saat &saat mağazasından aldık . Fakat ürünün garanti kapsamında iadesini talep etmemize rağmen iadesi yapılmıyor . Bu saat toplamda 4 kez servise gitti ve 4 ay serviste kaldı. Bu firma ve markadan kesinle şikayetçiyim. Hala da iade almadılar.

Bahriye Bahriye 116 Okunma

Cevaplar

  • Bahriye13 Nisan 2013

    Son iki gönderimden arıza tespit edilemedi denmiş. Bizce de tespit edilememiş zira saat geldikten sonra gene geri kalmaya devam ediyoru. Yani ne sorunumuz bir türlü çözülmüyor,saat bize geri teslim ediliyor.

  • Saat & Saat Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında yapılan gerekli inceleme tespit sonucu değişim/iade talebiniz yasal anlmada uygun görülmemektedir.Şöyle ki ; Teknik servis süreci içerisinde iki işlemde arıza görülmüş ve müdahale edilmiştir.Ancak yapmış olduğunuz son iki gönderiminizde teknik olarak herhangi bir arızaya rastlanmamıştır.BU bağlamda talebiniz için ürününüze yapılan işlemler dahilinde uygun olmadığı için kabul edilmemiştir. Saygılarımızla..

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler