25 Nisan 2015

Saat & Saat Hiç Bu Kadar Aşağılanmadım!

Aynı konu üzerinden bu üçüncü şikayetim, benim başıma gelen bu olay umarım herkesin dikkatini çeker ve saat alırken hangi firmalara güvenmeyeceklerini anlarlar. Lütfen dikkatli olun... 2 buçuk yıl önce aldığım saat, Konyalı Saat ve Saat & Saat firması tarafından yaklaşık üç aydır oyuncak haline geldi.

5 yıl parça garantisi olmasına rağmen saatimin parçasını değiştiremedikleri gibi birde dalga geçer gibi saatimi bana geri gönderdiler. Her iki firmada sorumluluğu birbirine yükledi, hakaret derecesinde tekliflerde bulundular. Bu işin peşini bırakmayacağım, Anayasa Mahkemesine de gidecek olsam hakkımı alacağım. Tüm saat alacaklarına dikkatli olmalarını öneririm.

Mustafa 477 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa28 Nisan 2015

    Çok saygı değer değerli şirket sahibi; pipon topu gibi oynadınız benimle, saati satın aldığım Konyalı Saat Ürünün garanti süresinin geçtiğini belirterek konuyu dispratör firmayla yani sizinle görüşmem gerektiğini söylediler aynı şekilde tüketici hakem heyeti de şifahen aynı cümleyi kurdu hatta sizin şubenize teslim etmeye gittiğimde şube müdürü de aynı beyanda bulunarak saati benden aldı, yaklaşık üç aydır saatim sizin teknik servise gidip geliyor, parçasını bulamayacağınız saati satmayacaksınız ya da gereğini yapacaksınız. Oyuncak oldum elinizde. Umarım kimse benim bu durumuma düşmez.

  • Saat & Saat Temsilcisi28 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz Teknik servisimize göndermiş olduğunuz ürün ile ilgili talebinizin değerlendirilebilmesi için ürünü satın aldığınız bayii ile görüşerek detay bilgi alıp tekrar tarafımıza gönderebilirsiniz. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön