22 Ocak
Yorum Yap
#11477949

Saat & Saat Guess Marka Saatimin Camı İçten Buhar Yapıyor!

Ankara Ankamall AVM, saat & Saat mağazasından Guess marka saat aldım. Saat içten buhar yaptı ve nokta nokta su damlacıkları oluştu. Forumlarda yaz ayı hava çok sıcak olduğu için bazı saatlerde bu sıkıntı oluşabiliyor şeklinde bir yazı okumuştum. Daha sonra bu buhar ve damlacıklar kayboldu fakat camın iç kısmında lekeler oluştu. Bu sebeple garanti için Tuzla Marina Saat & Saat mağazasına götürdüm. Fakat garanti kağıdını kaybettiğim için fatura ile teslim ettim. Teslim alan arkadaşlar resmen garanti kağıdı yok ama hadi yine de alalım, gönlün olsun tavırlarında karşıladılar. Saati alırken ki ilgi ve tavır ile garantiye götürdüğünüzde ki ilgi ve tavır arasında dağlar kadar fark vardı. Bu durumu bahane ederek tamir ücreti olarak 252 TL talep ettiler,
*Firma ilk olarak müşterisini böyle bir sorunla karşı karşıya bıraktığı için hadi neyse alalım bari tavrı yerine, en kötü özür dilemesini öğrenmeli.
*Saat & Saat günümüz teknoloji çağında faturadan, saatin seri numarasından vs... Ne zaman satıldığı, kime satıldığı, garantisinin devam edip etmediği bilgilerini elde edemiyorsa ciddi bir problem var demektir.
Biraz teknolojiye ayak uydurmayı ve müşterilerinin gerçek anlamda memnuniyeti için çalışmayı öğrenmeliler.

Tarik Tarik 1.449 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler