24 Eylül 2013 #2027178

Saat & Saat Guess Marka Saat Su Geçirdi!

Capitol şubenizden aldığım saati daha sonra tadilata göndermemle bana çok büyük saygısızlık yapıldı. Guess marka saat aldım, şu geçirmez saat şu geçirdi buhar yaptı camında. Saatimin kordonu da deri olduğunda yıpranmıştı koku yapıyordu. Yeni bir kordon talep ettim. 104TL civarında bir fatura çıkardılar. 40 gün sonra dün teslim almak için Capitol şubenize gittim. Gelen saat benim saatim ancak kordon kahverengi değil siyahtı.


Benim saatimdeki kordondan bulamayıp yerine başka bir siyah kordon takalım mı diye izin alınmamıştır. Üstüne üstük dün capitol şubedeki personeliniz yapacak bir şey yok, tekrar fabrikaya göndereceğiz demesin mi? Ayrıca burada yapılan uyanıklık ile garanti süresi doldurmuşlardır.

Pelin 780 Okunma

Cevaplar

  • Pelin01 Ekim 2013

    6gün oldu henüz mağaza benimle bir iletişime geçmedi.

  • Pelin27 Eylül 2013

    Firmanın ürettiği çözüm gerçekleştiği zaman firma hakkındaki değerlendirmemi yapacağım.

  • Saat & Saat Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında yaşamış olduğunuz durum dahilinde mağazanız ile gerekli iletişim kurulmuştur.Yanlış olarak takıldığını bahsetmiş olduğunuz durumu çözümlemek adına orjinal kayışınız mağazanıza 2 iş günü içerisinde ulaştırılacaktır. Parçanız geldiği aşamada mağazanız tekrar sizinle iletişime geçecektri. Yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu saatinizi güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön