04 Nisan 2013 #1724866

Saat & Saat Garanti Kapsamı!

HB1512777 kodlu hugo boss marka saat aldım. saatimin iki gün içinde camında hiç bir darbe almadan yay şeklinde derin bir yarık oluştu. mağazaya teslim ettiğimde teknik servis kabul formunda herhangi bir darbe almadan çizik olduğu belirtilmiş ve saat teknik servise gönderildi. ancak gelen mesajda kargo ücreti hariç cam değişimi için 59.00 değişim ücreti istenmektedir.


Mağazayı aradığımda servise yönlendirdiler. servis, kendilerine ulaşan saattin servis kasada çizik olduğu yazılmış ve saatin camı garanti kapsamına girmediği beliritildi. Bir de nüshası bende kalan teslim formunda kasada çizik olduğu yazılmamıştır. İki gün içinde darbe almadan boydan boya camı çatlayan saati istemiyorum.

Ümran 260 Okunma

Cevaplar

  • Ümran04 Nisan 2013

    Kolumla hissetmedigim bi darbeyle boydan boya catlayan bi saati ben nasıl kullanayım. 20 yıldır saat kullanıyorum üstelik öyle kristal ve özel imalat camli saatler deil kullandıklarım. Kıyaslama doğru olmasa da daha önce yıllarca kullandıklarım saatlerde sert darbelere maruz kalmalarına rağmen bu sekilde yarilma olmamıştır. Soz konusu olan 59 liralık ücret deildir, benim bu saate güvenim kalmamıştır kolumda pencere cami kadar hassas olan saati de kullanmak istemiyorum.

  • Saat & Saat Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Cam kırılabilen bir materyaldir.16/03/2013 tarihinde satın aldığınız böyle bir durumla karşılaşılmadığı ancak kullamınızdan sonra camında problem olduğunu belirtmektesiniz. Cam gibi ürünler garanti kapsamında olmadığı gibi belirtmiş olduğunuz ürününüzde herhangi bir darbe almadan bu durumun gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu anlamda ürününüzün parça değişimini ancak ücret mukabilinde yapılabilmektedir. Mağazaya teslim etmiş olduğunuz üründe doldurulan servis formunda ki taleplerini sizinde göreceğiniz üzere talebinize istinaden '' darbe olmadığı halde çatlaşmış , müşterimiz ücretsiz servis istiyor'' yazılmıştır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön