01 Temmuz 2014

Saat & Saat Değişimi İndirimli Satış Fiyatı Olan Üzerinden Yapıyor!

Saat & Saat bayisinden aldığım DKNY marka saatin Rose rengi metal kasasında kısa süre sonra kararma meydana geldi. Teknik servise gönderilen saatin metal kısımları değiştirildi. Ancak yeni kasada da kararmanın devam etmesi sebebiyle para iadesi talebiyle tekrar servise gönderildi. Servis değişim kararı çıkarıldığını ve saatime eşdeğer bir saati alabileceğimi söyledi.

Bayiye gittiğimde saat alabileceğim rakamın saatimin bugün ki indirim uygulanmış fiyatı üzerinden olduğunu ancak almak istediğim saatlerin ise indirimleri uygulanmamış satış fiyatı ile alabileceğimi söyledi.

Yani ben bu mantıkla bana verilen rakam ile iade ettiğim saati bile alamıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Asiye 4.437 Okunma

Cevaplar

  • Asiye03 Temmuz 2014

    Yukarıda anlattığım şikayet konusu zaten değişim üzere gidilen bayiide yaşanmıştır..Değişim işlemlerinin tamamlanması ne demek anlayamadım. 1.129,00 satış fiyatı olan bir saatin metal aksamı kararma yapıyor. Teknik servisin olaya bakışı kararan metal aksamı aynı kararacak olan metalle değiştirmek..Arıza kullanıcı hatası değilse ve tekrarlıyorsa para iadesi yapılmalıdır. Para iadesi yapmak bi yana bana verilen hediye çeki saatimin %15 indirim uygulanmış fiyatı üzerinden, almak istediğim saatler satış fiyatı üzerinden... Teknik servis Müşteri hizmetlerinin kaba tavırlarıda cabası...

  • Saat & Saat Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Değişim işlemlerinizin tamamlanması için satın aldığınız bayi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön