31 Ağustos 2013 #1985735

Saat & Saat Cerruti 1881 Saatin Geri Kalması!

Balıkesir Saat&Saat'ten 17. 06. 2011 tarihinde aldığım Cerruti marka saatim 2 defa aynı şikayetten tamire gitmiş olmasına rağmen düzeltilememiştir. Şikayetim saatin sürekli geri kalması ya da ileriye gitmesiydi. Muhtemelen saatin mekanizması aldığım günden beri arızalı fakat bunu kabul etmiyorlar. Yani fabrika hatasını bana mal etmeye çalışıyorlar. Bugün son kez 1 günlük sürede 2, 5 saat geri kalan saatimi Saat& Saat Sakarya Serdivan AVM şubesine teslim edeceğim ve 4077 sayılı kanunun bana vermiş olduğu iade ya da değişim hakkımı kullanmak isteyeceğim.


Umarım sorun çıkarmazlar. Sorun çıkması halinde tüm yasal haklarımı kullanacak ve Cerruti merkezini durumdan haberdar edeceğim.

Mehmet 585 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Eylül 2013

    30.08.2013 de saati teslim etmeme rağmen bugün de dahil daha saatimi işleme dahi almamışlar.Teşekkürler saat ve saat çok yoğunsunuz bizim gibiler oldukça yoğunluğunuz hiç bitmez.Bizi yada yakınlarımızı mağalarınızda göreceğinize emin olabilirsiniz.Bu arada CERRUTİ yurt dışı genel merkezine marka değerini düşürdüğünüz için mail atacağım umarım bu hakkımı kullanmam yoğunluğunuzu ve ilginizi azaltmaz.Kolay gelsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön