25 Aralık 2018
Yorum Yap
#11351439

Saat & Saat Bilinçli Mağduriyet, Ayıplı Ürün

Saat & Saat Maslak Outlet mağazasına iki mesai arkadaşım ile gittim ve üçümüzde ayrı ayrı çeşitli saatler baktık ve alacağımız ürünlerden birinin hediye olacağını ve değişim sürecini konuştuk bize her şekilde alacağımız saatler için değişimde yardımcı olabileceklerini söylediler.Ve sonuç olarak Hugo Boss marka bir saat beğendik ve satın almadan önce detaylı baktık herhangi bir sorunu olup olmadığını sorduk bize hiçbir şekilde sorunun olmadığını üründen memnun kalacağımızı söylediler. Ürünü satın aldık.


İki gün sonra ürün su geçirmez özelliğine sahip olmasına rağmen yağan yağmur damlası ile birlikte saatin su aldığını ve ürünün buharlaştığını saatin kullanılmaz halde olduğunu gördük üçüncü gün mağazaya gittiğimizde ise bize saati satana kadar gayet güler yüzlü olan her şekilde yardımcı olabileceklerini söyleyen mağaza personelleri ve teknik ekibin kaba davranışları karşısında kaldık.Bizimle dalga geçer gibi mağazanın outlet mağazası olduğunu ve bu gibi durumlar ile karşılaşmamızın çok normal olduğunu dile getirdiler ve hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Tüketici Hakem Heyeti'ne, BİMER 'e ve CİMER'e başvuruda bulunduk.


Ama mağazanın outlet mağaza adı altında ayıplı, bozuk ve tahminimce tamirden geçmiş ellerinde kalmış ürün satması, ve insan kandırması gibi suçları vardır.Biz biliyoruz ve eminiz ki ürün satın aldıktan 14 gün için de iade ve değişim hakkımız var bu nedenle mağduriyetimizin giderilmesini talep etmekteyiz.Ve markanın fazlaca markasızlaştığını gördük.

Duygu Duygu 4.493 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler