17 Nisan 2013 #1748074

Saat & Saat Ayıplı Ürünün Tamiri İçin Ücret Talep Ediyor!

2010 yılı Ağustos ayında hediye olarak aldığım Fossil am 4264 model saat ilk senesi dolmadan kurma kolunun bozulması nedeniyle servise verilmiş ve garanti kapsamında tamir edilmiştir. 2012 Ağustos ayında saat durmuş ve Saat&Saat'e servise verilmiştir. Saatin su geçirdiği için (100 metreye kadar su geçirmezlik garantisi var ve hayır dalış yapılmadı) makinesinin arızalandığını ve 2 yıllık garanti süresi 1 ay önce bittiği için 97 TL karşılığında tamir edilebileceğini bildirildi. El mahkum ücreti karşılığında saati tamir ettirdik.


2013 Nisan, saat yine serviste. Su geçirdiği ve makinesi paslandığı için 104TL tamir masrafı çıkarılmış. Bu ayıplı malın muadiliyle değişimini talep ediyorum.

Doğan 77 Okunma

Cevaplar

 • Doğan'ın Teşekkür Mesajı30 Mayıs 2016

  Yukarıdaki şikayetimin üzerinden yıllar geçti. Fakat başka bir saat firmasıyla yaşadığım ve sonuçsuz kalan bir sorundan sonra teşekkürü hak eden bir marka olduğunuzu tekrarlamak istedim. Bir dahaki alışverişimin sizden olacağına şüpheniz olmasın.

 • Doğan23 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Yaşadığımız soruna getirdiğiniz çözüm markanızın aklımızdaki imajına yaraşır biçimde oldu. İyi niyeti ve yaklaşımları için Saat&Saat ve Şikayetvar ekibine teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim, Doğan

 • Saat & Saat Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüz yapılan inceleme sonucu değişimini uygun görülerek ilgili mağazanıza bilgilendirilmeniz sağlanmıştır. Yeni alacağınız ürünü iyi ve güzel günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla..

 • Saat & Saat Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüz hakkında gün içerisinde bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. Saygılarımızla..

 • Doğan22 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Konuyla ilgilendiğinizi tahmin ediyorum. Süreçle ilgili bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Saygılarımla, Doğan

 • Doğan18 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, Saat İstinye Park Saat&Saat mağazasına teslim edildi. Servis numarası MA-79986. Konu ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 • Saat & Saat Temsilcisi18 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz; Ürününüzün gerekeli inceleme ve araştırmanın sağlanabilmesi için servis numarası / teslim etmiş olduğunuz mağaza isimini öğrenebilir miyiz? Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön